TZG: GÓRNIAK ODPADŁA TUŻ PRZED FINAŁEM

Janek płakał, Edyta płakała. Finał bez Górniak.

Szok i niedowierzanie. Finał 12. edycji "Tańca z gwiazdami" odbędzie się bez Edyty Górniak. Gwiazda odpadła z programu tuż przed finałem. Otrzymała owacje na stojąco. W głosowaniu jurorów Górniak zajęła pierwsze miejsce, Pyrek drugie, a Staliński trzecie. Głosowanie widzów przedstawiało się następująco: Staliński 38%, Pyrek 36%, Górniak 24%.

Jestem tak szczęśliwa i wdzięczna pani producent Agnieszczce Konieckiej i mojej menadżerce Mai Sablewskiej, że dałam się im namówić na udział w tym programie. To jest program, który otwiera niewyobrażalny etap w moim życiu. Dziękuje jurorom za te piękne słowa. Czasem trochę wygórowane, ale zostawie je w sercu na starość. Dziękuje TVN-owi i pozostałym uczestnikom. Janku, Ty zrobiłeś dla mnie tak dużo. Jesteś nagrodą za wszystkie źle rzeczy, które mnie w życiu spotkały, za to co zrobiłam, i za to, że przetrwałam - powiedziała na zakończenie Edyta.
 

Edyta była wzruszona. Jej reakcja nas nie zdziwiła, ale łzy Janka Klimenta były już wielkim zaskoczeniem. Tancerz podziękował Edycie za miesiące, które z nią spędził. Widać było, że liczył na finał. Mylili się twóry teorii spiskowych, którzy obstawiali, że Górniak już w kontrakcie ma zagwarantowany finał. Kto by się spodziewał, że Pyrek i Staliński będą w finale?

 

Sancita

 

Zobacz także:

TZG: GÓRNIAK ODPADŁA TUŻ PRZED FINAŁEM

Oficjalnie: Górniak pokazała faceta. FOTO

 

Więcej o:
Komentarze (102)
TZG: GÓRNIAK ODPADŁA TUŻ PRZED FINAŁEM
Zaloguj się
 • ksymena

  Oceniono 39 razy 23

  Zawsze mi się wydawało że w TzG występują gwiazdy z tancerzami. To dlaczego Janachowska tańczy z synem gwiazdy, bo przecież nie znamy go z żadnej działalności gwiazdorskiej. Musieli się o nim wypowiadać tylko i wyłącznie ciocie i wujkowie, bo nikt inny go nie zna. Gratulacje dla Moniki, szkoda że odpadła Górniak co jak co ona jest gwiazdą!!! Teraz wszystkie "gwiazdy" będą wpychać swoje dzieci do TzG jak to zapoczątkowała Stalińska. Zróbmy teraz Taniec z dzieckiem gwiazdy!!!!

 • omnia

  Oceniono 38 razy 20

  I popłakał się Janek Kliment na koniec. Niezwykle sympatyczny gość. Ale musieli odpaść, bo Górniak zrobiła sobie opinię rozkapryszonej gwiazdy. Dla mnie odpaść powinien Staliński. Nie kojarzę gościa, nie wiem co to za gwiazda a w tańcu też nie jest taki mocny. Nie ma innej opcji, program musi wygrać Monika Pyrek

 • toj

  Oceniono 72 razy 20

  Nie oszukujmy się!!!!!Edyta tańczyła pięknie.Jest jedną z najzdolniejszych gwiazd w Polsce.W ocenach fachowców była najlepsza!!!!!A widzowie.....są bardzo ważni ale często nieobiektywni.Pewnie głosowało wiele lodziowej gó...arzerii.Tak czy inaczej,Edyta jako jedyna,na koniec pięknie potrafiła się wypowiedzieć.Gratuluję i dziękuję.

 • remek

  Oceniono 38 razy 16

  Lubię Edytę i uważam ją za Gwiazdę, ale w finale będą pary, które lepiej tańczyły. Oczywiście zabraknie w nim najlepszej Kazadi, ale powiedzmy sobie szczerze dzisiejsze tańce Edyty były takie sobie, zwłaszcza przy pierwszym biedne "obiektywne" jury musiało się nabiedzić co tu pochwalić, a tango argentyńskie Moniki było o niebo lepsze. Tak czy inaczej -Edyto, głowa do góry i tak jesteś Królową Piosenki.

 • czacza

  Oceniono 62 razy 14

  No i dobrze,chorzy powinni się leczyć,a nie tańczyć.Przecież straszyła rezygnacją z tego programu! Teraz taka rozpacz? Ja co prawda nie oglądam TZG ale czasami czytam.

 • marcelito

  Oceniono 30 razy 12

  Nie oglądam TzG, także w dupie mam wyniki. ale kim do cholery jest ten Staliński?

 • hunkypunky

  Oceniono 16 razy 10

  Moim zdaniem wygra Staliński.I to wcale nie z powodu milionow SMSow. Tvn po prostu szuka nowej twarzy bo wszystkie ryje celebrytow już sie przejadly

 • dagan

  Oceniono 13 razy 9

  ŻENADA - zarówno wczorajszy werdykt jak i poniższe komentarze. Taniec Górniak był ucztą dla oczu, pozostałym pseudogwiazdom nawet tym które wyuczyły kroki wiele do niej brakuje. Jeśli wynik głosowania był prawdziwy to świadczy o debilnych ludziach którzy wolą tandetę i pajacy a ludzi z klasom nienawidzą. Jeśli wynik był drukowany to na TVN można tylko nasr...

 • magdalena6110

  Oceniono 11 razy 9

  CZECH JEST BOSKI!!!!!!!!!!!!!!!!111

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX