Michał Kempa wygrał "Stand Up. Zabij mnie śmiechem"

Co dostanie w nagrodę?

W sobotę odbył się wielki finał popularnego programu (on naprawdę miał oglądalność) "Stand Up. Zabij Mnie Śmiechem". Komicy-amatorzy przez 8 tygodni zmagali się w odcinkach na żywo z dowcipem, sceną i legendami sceny kabaretowej w Polsce.

 

Wśród wszystkich uczestników znalazła się trójka, która naprawdę zabijała śmiechem: Michał Kempa, Anna Pituła oraz Aldona Jankowska. Cała trójka zmierzyła się ze sobą w finale.

 

Michał Kempa przebij jednak wszystkich. W jednym z występów milczał, a wszystko, co chciał powiedzieć wypisał markerem na białych kartonach. Pomysłowe, przykuwało uwagę i naprawdę śmieszyło. I tym przekupił widzów.

 

Michał Kempa jest pierwszym zwycięzcą polskiej wersji "Stand Up. Zabij Mnie Śmiechem".

 

 

 

Mrock

 

Zobacz także:


Milowicz z amatorami walczy o stypendium

Kasia Niezgoda kibicowała Kammelowi

Program Kammela będzie miał drugą edycję

Więcej o:
Komentarze (24)
Michał Kempa wygrał "Stand Up. Zabij mnie śmiechem"
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 34 razy 22

  wole jego talent do rozbawiania ludzi, niż talent stalinskiego do kręcenia dupą

 • patrycja...

  Oceniono 34 razy 22

  Oglądałam, Kempa był naprawdę niezły. Liczyłam na niego.

 • niunia63

  Oceniono 31 razy 17

  Kempa był rewelacyjny. Wygrał zasłużenie

 • dzierlatka55

  Oceniono 23 razy 15

  "Michał Kempa przebij jednak wszystkich " - Ty Mrock przebijasz wszystkich w robieniu błędów..masz mistrzostwo świata..do szkoły !!!

 • dmm

  Oceniono 26 razy 14

  wolę cały ten program, niż TzG!

 • adixkssg

  Oceniono 21 razy 13

  Oglądam to, bo jest lepsze niż Mam Talent. Przynajmniej mogę się pośmiać, a nie tylko słuchać śpiewania...Ludzie najeżdżają na ten program tylko dlatego, że są przyzwyczajeni do słabych programów Polsatu, ale ten jest dobry. Fajnie, że Polsat stawia na śmiech i bycie wesołym, a nie takie gó... jak wieczne śpiewanie. Mam Talent powinien mieć jakieś ograniczenia, bo to jest przesada 8 śpiewających i dwa inne talenty... Stand Up - Zabij mnie śmiechem 3 razy TAK Mam Talent 3 razy NIE!

 • nie.wiem

  Oceniono 15 razy 13

  Nie ogladalam, ale gratuluje zwyciezcy... szkoda ze u nas ludzie po tego typu programach nie robia kariery, bo niektorzy sa naprawde utalentowani...:)

 • nathalie88

  Oceniono 23 razy 13

  Uważam, że Michał Kempa w pełni zasłużył na swoją nagrodę. Miał pomysł na dany odcinek. Sprawiedliwie wygrał . ! I tyle co mogę na jego temat powiedzieć. ! Oczywiście pozostali uczestnicy nie byli bardzo źli, ale wyniki były oky. Takie tez miałam w głowie 1. Michał 2. Ania. 3. Jankowska. xD (nie pamiętam imienia.) xD

 • browaryr

  Oceniono 15 razy 11

  wesoly chlopak-nie jakis buc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX