TYLKO U NAS: Frykowska całuje się z Figurskim!

O co chodzi?
Frykowska całuje się z Figurskim! Pocałunki Mai Frykowskiej z Michałem Figurskim nie są zwiastunem nowego romansu Pocałunki Frykowskiej z Figurskim nie są zwiastunem romansu, a po prostu powitaniem przyjaciół. Michał wystąpi w pierwszym odcinku "Stardust", show Mai na Tele5 Pocałunki Mai Frykowskiej z Michałem Figurskim nie są zwiastunem nowego romansu, a po prostu zwykłym powitaniem przyjaciół. Maja poprowadzi nowy program - "Stardust" w Tele5, do którego będzie zapraszać sławnych ludzi. W pierwszym odcinku gościem będzie Michał Figurski. Dlaczego akurat on? W rozmowie z Plotkiem Maja tłumaczy:- Michał znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, więc chciałam się dowiedzieć o nim czegoś więcej. Poza tym nie ma dla niego tematów tabu. Okazał się bardzo dobrym i ciekawym rozmówcą. Co Michał zdradził Mai? Program emitowany jest w niedzielę o godz. 22:10 w Tele5

Pocałunki Mai Frykowskiej z Michałem Figurskim nie są zwiastunem nowego romansu, a po prostu zwykłym powitaniem przyjaciół. Maja poprowadzi nowy program - "Stardust" w TELE5, do którego będzie zapraszać sławnych ludzi. W pierwszym odcinku gościem będzie Michał Figurski. Dlaczego akurat on? W rozmowie z Plotkiem Maja tłumaczy:

Michał znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, więc chciałam się dowiedzieć o nim czegoś więcej. Poza tym nie ma dla niego tematów tabu. Okazał się bardzo dobrym i ciekawym rozmówcą.

Co Michał zdradził Mai? Przekonamy się już w dziś o 22.10 w TELE5.

 

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Maja Frykowska: Zdziadziałam

TYLKO U NAS: NOWY dowód Frykowskiej!

Frykowska vs. Popek. Która wygląda lepiej? SONDA