Poznajcie mamę małej gwiazdy

Jaką pracę załatwiła jej tym razem?
Poznajcie mamę małej gwiazdy Jaką pracę załatwiła jej tym razem? Menadżerem młodej aktorki Julki Wróblewskiej, w której po filmie "Tylko mnie kochaj" zakochała się cała Polska, jest jej matka Anna Wróblewska Dorastająca na naszych oczach Julka Wróblewska, w której po filmie "Tylko mnie kochaj" zakochała się cała Polska, powoli rośnie na prawdziwą gwiazdę. Kto odpowiada za ten sukces? Interesami Julki od początku kariery zajmuje się jej mama Anna Wróblewska i trzeba przyznać, że robi to świetnie. Na początku stycznia na ekrany kin wchodzi nowa wersja kultowego filmu "Och, Karol". Załatwienie roli w takim filmie to dla menadżera nie lada wyczyn. Mamę i córkę spotkaliśmy na nagraniu bożonarodzeniowych reklamówek TVP2, w których wzięły udział gwiazdy sztandarowych serialu dwójki: "M jak miłość", "Barwy Szczęścia" i "Na dobre i na złe". Julka spotkała na ich planie znajome z pracy: Katarzynę Zielińską, z którą gra w "Och, Karol" i Katarzynę Cichopek, z którą występuje w "M jak miłość". To się nazywa znajomości w szołbizie.

Dorastająca na naszych oczach Julka Wróblewska, w której po filmie "Tylko mnie kochaj" zakochała się cała Polska, powoli rośnie na prawdziwą gwiazdę. Kto odpowiada za ten sukces?

 

Interesami Julki od początku kariery zajmuje się jej mama Anna Wróblewska i trzeba przyznać, że robi to świetnie. Na początku stycznia na ekrany kin wchodzi nowa wersja kultowego filmu "Och, Karol". Załatwienie roli w takim filmie to dla menadżera nie lada wyczyn.

 

Mamę i córkę spotkaliśmy na nagraniu bożonarodzeniowych reklamówek TVP2, w których wzięły udział gwiazdy sztandarowych serialu dwójki: "M jak miłość", "Barwy Szczęścia" i "Na dobre i na złe". Julka spotkała na ich planieznajome z pracy,Katarzynę Zielińską,  z którą gra w "Och, Karol" i Katarzynę Cichopek, z którą występuje w "M jak miłość".

 

To się nazywa znajomości w szołbizie.

 


Z Katarzyną Zielińską na planie świątecznych reklamówek TVP2:

 

 

Mart

 

 

Zobacz także:

Nastoletnie gwiazdki zarabiają krocie

Ile dzieci zarabiają w serialach?