Poznajcie mamę małej gwiazdy

Jaką pracę załatwiła jej tym razem?
Poznajcie mamę małej gwiazdy Jaką pracę załatwiła jej tym razem? Menadżerem młodej aktorki Julki Wróblewskiej, w której po filmie "Tylko mnie kochaj" zakochała się cała Polska, jest jej matka Anna Wróblewska Dorastająca na naszych oczach Julka Wróblewska, w której po filmie "Tylko mnie kochaj" zakochała się cała Polska, powoli rośnie na prawdziwą gwiazdę. Kto odpowiada za ten sukces? Interesami Julki od początku kariery zajmuje się jej mama Anna Wróblewska i trzeba przyznać, że robi to świetnie. Na początku stycznia na ekrany kin wchodzi nowa wersja kultowego filmu "Och, Karol". Załatwienie roli w takim filmie to dla menadżera nie lada wyczyn. Mamę i córkę spotkaliśmy na nagraniu bożonarodzeniowych reklamówek TVP2, w których wzięły udział gwiazdy sztandarowych serialu dwójki: "M jak miłość", "Barwy Szczęścia" i "Na dobre i na złe". Julka spotkała na ich planie znajome z pracy: Katarzynę Zielińską, z którą gra w "Och, Karol" i Katarzynę Cichopek, z którą występuje w "M jak miłość". To się nazywa znajomości w szołbizie.

Dorastająca na naszych oczach Julka Wróblewska, w której po filmie "Tylko mnie kochaj" zakochała się cała Polska, powoli rośnie na prawdziwą gwiazdę. Kto odpowiada za ten sukces?

 

Interesami Julki od początku kariery zajmuje się jej mama Anna Wróblewska i trzeba przyznać, że robi to świetnie. Na początku stycznia na ekrany kin wchodzi nowa wersja kultowego filmu "Och, Karol". Załatwienie roli w takim filmie to dla menadżera nie lada wyczyn.

 

Mamę i córkę spotkaliśmy na nagraniu bożonarodzeniowych reklamówek TVP2, w których wzięły udział gwiazdy sztandarowych serialu dwójki: "M jak miłość", "Barwy Szczęścia" i "Na dobre i na złe". Julka spotkała na ich planieznajome z pracy,Katarzynę Zielińską,  z którą gra w "Och, Karol" i Katarzynę Cichopek, z którą występuje w "M jak miłość".

 

To się nazywa znajomości w szołbizie.

 


Z Katarzyną Zielińską na planie świątecznych reklamówek TVP2:

 

 

Mart

 

 

Zobacz także:

Nastoletnie gwiazdki zarabiają krocie

Ile dzieci zarabiają w serialach?

Więcej o:
Komentarze (33)
Poznajcie mamę małej gwiazdy
Zaloguj się
 • misha4

  Oceniono 55 razy 43

  Strasznie irytujące dziecko.Już sodoweczka uderzyła a co dopiero będzie potem.

 • ctasek

  Oceniono 49 razy 43

  jak okiem sięgnąć,ławice gwiazd,same gwiazdy.Już dawno pokonaliśmy Hollywood.Tylko patrzeć jak wszyscy będą chcieli produkować swoje największe dzieła w naszym ukochanym kraju i rozpocznie się najazd konkurencyjnych ciał niebieskich na Polskę.Już powinniśmy szykować mocne sito.Wprowadzić wizy dla amerykanów i podnieść standard,za który oni będą płacić.Dobrobyt jest tuż,tuż!!

 • nathalie88

  Oceniono 50 razy 42

  Nie lubię tej dziewczynki. Raz ją widziałam w M jak miłość , bo nie oglądam tego serialu i nie podoba mi się jej gra. ydaje mi się tak przemądrzała. ;/ Ale to jest tylko moje zdanie , a nic nie mam do tych co ją lubię ;))

 • ola1234

  Oceniono 37 razy 33

  Tyle jest ładnych dzieci,a wszędzie tylko ta mała.Mnie jej gra się nie podoba ,jest sztuczna i sepleni.W Polsce to jak sobie upatrzą jedną osobę to jest wszędzie,aż do przesady.Poszukajcie jakiś nowych dziecięcych twarzy,a tej małej niech rodzice dadzą trochę dzieciństwa,chociaż jej mama zapewne powie ,że córka uwielbia to co robi.

 • ffortaleza

  Oceniono 38 razy 32

  RODZICE NIEZLA KASIORE ZARABIAJA NA CORECZCE

 • finley

  Oceniono 35 razy 29

  wpycha na siłę tego dzieciaka gdzie tylko się da, gdzie można zarobić pieniądze, dziecko powinno mieć dzieciństwo

 • tod

  Oceniono 29 razy 27

  przecież to nie jest żadna gwiazda.niech popatrzą na zagraniczne filmy jak tam dzieci potrafią grać...a te u nas to dosłownie deklamują!!!

 • cosma

  Oceniono 38 razy 26

  Taka nijaka , ta dziewczynka !

 • toj

  Oceniono 52 razy 24

  A czy ta dziewczynka ma czas na dzieciństwo?Kiedy bawi się lalkami,spotyka z koleżankami,gra w gumę?????????Mamusiu,fajnie mieć zdolne dziecko gratuluję ale to nie parobek!!!!!Niech gra w filmach,jest zdolna i dobrze jej to wychodzi ale jeszcze reklamy???!!!!Mamusiu daj dziecku odetchnąć,a jak kasy brakuje to sama weź się do roboty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX