Czy dlatego Wyszkoni już nie jest wokalistką "Łez"?

TYLKO U NAS: Prawdopodobne powody rozstania.

Wiadomość o rozstaniu zespołu "Łzy" z Anią Wyszkoni zelektryzowała media. Plotek dotarł do osoby, która zna szczegóły sprawy. W rozmowie z nami zdradza ona:

Po pierwsze to Ania była bardzo zaskoczona takim obrotem sprawy. Nie spodziewała się, że przyjaciele z zespołu tak ją potraktują. Faktem jest, że za bardzo skupiła się na karierze solowej. Jej partner i menadżer jednocześnie coraz chętniej widział ją w tej roli. Ona się nie mogła zdecydować.

Przyczyny tego rozstania okazały się też bardziej prozaiczne:

Bywało, że dochodziło do spięć pomiędzy Maćkiem (Durczakiem przyp. red.) a członkami zespołu. Również w sprawach biznesowych. Stąd decyzja o zakończeniu współpracy z nie tylko z Anią, ale i z RockHouse'm (agencja koncertowa M. Durczaka przyp. red.)

Nie udało nam się skontaktować ani z wokalistką, ani z jej menadżerem. Nie odbierają telefonów, więc znamy tylko relacje osób trzecich.

 

Jak myślicie, jaka jest prawda?

 

Aik

 

Zobacz także:

Ania Wyszkoni nie płacze po "Łzach"

Zespół Łzy rozstał się z Wyszkoni!

Ania Wyszkoni z synem

Więcej o:
Komentarze (17)
Czy dlatego Wyszkoni już nie jest wokalistką "Łez"?
Zaloguj się
 • 3neweastwick

  Oceniono 34 razy 26

  WIADOMO BYŁO OD POCZĄTKU NAJPIERW ROZBIŁ ZESPÓŁ VIRGIN TERAZ ŁZY , PAJAC:))))

 • oj_jak_boli

  Oceniono 33 razy 15

  A kogo to obchodzi... rocko polo zespół...

 • ldoris

  Oceniono 20 razy 12

  taka kolej rzeczy ze jak ktos zaczyna solowe to olewa zespol ,po co dziekic sie kasa jak mozna miec cala dla siebie ,nie pierwasza i nie ostatnia

 • lol123

  Oceniono 13 razy 11

  prawda jest taka ze po ciula sie wtrącacie w nie swoje sprawy ? ; ///

 • stroik

  Oceniono 21 razy 11

  Wina jest po stronie Durczaka to bardzo podły i zły człowiek,niszczy wszystko co spotka na swojej drodze,zniszczy i Anke ale to i dobrze bo jej sie tez nalezy w rzeczywistosci przy nim zrobiła sie tez zła i przebiegła,udzieliło jej sie jest równie wredna jak i on.Zespół miał dosc jego nieróbstwa i obijania się ciągłych zmian i nie dotrzymywania danego słowa.To kretacz i manipulant kasowy.cokolwiek napiszą to on jest powodem i ością w tym całym wydarzeniu.

 • browaryr

  Oceniono 17 razy 5

  zeby nieskonczyla jak lipnicka-stary knurek i gitarka

 • vanessaaa

  Oceniono 10 razy 4

  PISAŁAM JUŻ KILKA DNI TEMU,ŻE TO WINA DURCZAKA!!!!!

 • blazi90

  Oceniono 17 razy 3

  Ja to się nawet cieszę, że Łez nie puszczają z takimi shitami, jak lecą w radio Eska :D

 • pati12345678922

  Oceniono 1 raz 1

  @stroik
  Nie znasz - nie oceniaj. Zarówno Ania jak i Maciek są bardzo sympatyczni, kulturalni i mili, w przeciwieństwie do chłopaków z zespołu. Gdyby nie Oni, to zespół zaginąłby w gąszczu różnych innych grup. Przez ostatnie miesiące pierwszego składu w zespole pracowała i starała się tylko i wyłącznie Ania, a to można było bez problemu zauważyć na koncertach. A w tej chwili każdy będzie pracował na siebie i okaże się kto lepiej wyszedł na rozstaniu. Pozdrawiam ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX