Harry Potter i Insygnia Śmierci GRA - konkurs

Wygraj grę Harry Potter i Insygnia Śmierci!

 

Już jutro, 19 listopada, wyruszycie na spotkanie prawdziwej przygody z grą "Harry Potter i Insygnia Śmierci" - część 1! Bohaterowie, których kochacie, sugestywne krajobrazy, wspaniała muzyka, Harry uciekający przed śmiertelnym niebezpieczeństwem oraz potężna niczym najmocniejsze zaklęcie dawka emocji - wszystko to w najnowszej odsłonie gry.

 

 

Gracz od pierwszej chwili zostaje wrzucony w sam środek dynamicznych wydarzeń. Bronią jest różdżka, magia i wszelkiego rodzaju mikstury, których używamy, aby odeprzeć nieustanne ataki sług Lorda Voldemorta, śmiertelnego wroga Harry'ego Pottera. W niebezpiecznej misji Harry'emu pomogą przyjaciele - Ron i Hermiona.

 

 

Z okazji premiery pierwszej części gry "Harry Potter i Insygnia Śmierci", Kotek przygotował dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać trzy gry. Co ciekawe, sami wybierzecie wersję gry - zadecydujecie, czy powędruje do Was wersja na PC, PlayStation 3, czy Xbox 360! Przypomnijmy, że gra na Xboksa współpracuje z systemem Kinect.

 

 

Co zrobić, aby wygrać?

 

1. Wymyśl nowe zaklęcie, które mogłoby obezwładnić Voldemorta. W kilku zdaniach napisz, jak miałoby wyglądać i dlaczego będzie skuteczne.

2. Swoją odpowiedź i dane (imię, nazwisko, adres, numer telefonu i nick na Kotku) prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz:

a) jeśli chcesz wygrać grę na PC - Harry Potter i Insygnia Śmierci PC

b) jeśli chcesz wygrać grę na Playstation 3 -  Harry Potter i Insygnia Śmierci PS3

c) jeśli chcesz wygrać grę na Xbox 360 - Harry Potter i Insygnia śmierci Xbox360

4. Na Wasze maile Kotek czeka do środy, 24 listopada, do końca dnia

5. Nagrody powędrują do trzech osób, które wymyślą najfajniejsze, najbardziej oryginale zaklęcia i ciekawie je opiszą

6. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 29 listopada

 

Powodzenia!

 

>>regulamin konkursu<<