Ania Wyszkoni nie płacze po "Łzach"

Za to promuje nowy teledysk.
Ania Wyszkoni nie płacze po "Łzach" Za to promuje nowy teledysk. Wygląda na to, że rozstanie Ani Wyszkoni z zespołem "Łzy" jest faktem. Ania promuje swój nowy singiel w radiu i telewizji. Jak myślicie, będzie z tego przebój? Środowa wiadomość o "zakończeniu współpracy" zespołu Łzy z ich wokalistką Anią Wyszkoni, zaszokowała nie tylko fanów, ale też całą branżę. Mimo solowych projektów, wokalistka w każdym wywiadzie podkreślała, że dalej jest częścią zespołu "Łzy". Niestety wygląda na to, że rozstanie jest faktem. Ania jednak nie rozdziera szat publicznie i jeszcze nie zdobyła się na oświadczenie lub jakikolwiek komentarz. Za to chętnie promuje swój nowy singiel w radiu i telewizji. Jak myślicie, będzie z tego przebój?

Wczorajsza wiadomość o "zakończeniu współpracy" zespołu Łzy z ich wokalistką Anią Wyszkoni, zaszokowała nie tylko fanów, ale też całą branżę. Mimo solowych projektów, wokalistka w każdym wywiadzie podkreślała, że dalej jest częścią zespołu "Łzy".

 

Niestety wygląda na to, że rozstanie jest faktem. Ania jednak nie rozdziera szat publicznie i jeszcze nie zdobyła się na oświadczenie lub jakikolwiek komentarz. Za to chętnie promuje swój nowy singiel w radiu i telewizji. Jak myślicie, będzie z tego przebój?

 

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Zespół Łzy rozstał się z Wyszkoni!

Ania Wyszkoni z synem

Mroczna Ania Wyszkoni