Ania Wyszkoni nie płacze po "Łzach"

Za to promuje nowy teledysk.
Ania Wyszkoni nie płacze po "Łzach" Za to promuje nowy teledysk. Wygląda na to, że rozstanie Ani Wyszkoni z zespołem "Łzy" jest faktem. Ania promuje swój nowy singiel w radiu i telewizji. Jak myślicie, będzie z tego przebój? Środowa wiadomość o "zakończeniu współpracy" zespołu Łzy z ich wokalistką Anią Wyszkoni, zaszokowała nie tylko fanów, ale też całą branżę. Mimo solowych projektów, wokalistka w każdym wywiadzie podkreślała, że dalej jest częścią zespołu "Łzy". Niestety wygląda na to, że rozstanie jest faktem. Ania jednak nie rozdziera szat publicznie i jeszcze nie zdobyła się na oświadczenie lub jakikolwiek komentarz. Za to chętnie promuje swój nowy singiel w radiu i telewizji. Jak myślicie, będzie z tego przebój?

Wczorajsza wiadomość o "zakończeniu współpracy" zespołu Łzy z ich wokalistką Anią Wyszkoni, zaszokowała nie tylko fanów, ale też całą branżę. Mimo solowych projektów, wokalistka w każdym wywiadzie podkreślała, że dalej jest częścią zespołu "Łzy".

 

Niestety wygląda na to, że rozstanie jest faktem. Ania jednak nie rozdziera szat publicznie i jeszcze nie zdobyła się na oświadczenie lub jakikolwiek komentarz. Za to chętnie promuje swój nowy singiel w radiu i telewizji. Jak myślicie, będzie z tego przebój?

 

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Zespół Łzy rozstał się z Wyszkoni!

Ania Wyszkoni z synem

Mroczna Ania Wyszkoni

Więcej o:
Komentarze (17)
Ania Wyszkoni nie płacze po "Łzach"
Zaloguj się
 • stwoorek

  Oceniono 13 razy 9

  Nic dziwnego, że nie jest zrozpaczona.. skoro własną karierę solową dopiero rozpoczyna. Skoro nie widziała przyszłości w zespole to sądze że bardzo dobrze zrobiła, idąc we własną strone. Trochę to egoistyczne po tylu latach.. ale cóż dziś każdy człowiek myśli wyłącznie o sobie!

 • pisadelko

  Oceniono 49 razy 7

  Ona sobie bez nich poradzi, oni bez niej nie!

 • 198505

  Oceniono 23 razy 5

  Zawsze tak jest wypromuje ją zespół potem odchodzi tak jak Doda z virgin ciekawe czy by zaistniały bez zespołu

 • lenore

  Oceniono 4 razy 4

  Troche mi muzyka nie koliduje z tekstem i obrazem... Niech sie zdecyduje,czy to ballada, czy muzyczka na potancowke...

 • chmury

  Oceniono 26 razy 4

  dwulicowość ta ruda ma wypisaną na mordzie a największy ubaw wszyscy w branży mają z tego jak prezentuje się i jest dumna z tego Durczaka od którego wszyscy stronią i śmieją się za plecami bo taki z niego potwór a ona zaślepiona zrobiła się identyczna jak i on.

 • bystramyszka

  Oceniono 24 razy 4

  piosenka nędzna jak i ona- marna z niej piosenkareczka z piszczącym głosem wylansowana jak to się mówi za komuny kiedy wszystko było łatwiejsze,zespół znajdzie lepszą od niej życze im tego.Jej nie życze niczego bo to wredna,niesympatyczna kobieta udająca i grająca miłą

 • lukmen

  Oceniono 54 razy 4

  ona ma takie nędzne posenki że się nie dobrze robi, totalny chłam!

 • stroik

  Oceniono 9 razy 3

  Anka to badziewie dużo straci niech dalej słucha głupa,krętacza i straszydła Durczaka,już jej w dupie przewrócił.Zespół znajdzie wokalistkę i to nie taką bo głosik to ona ma jak mysz wpadająca w pułapkę.Bez zespołu ona jest nikim jest nędzną małą biedną kobietą u boku potwora co zniszczył nie jedną osobę a teraz kolej na nią.Gratuluję wyboru Anka,przystojnego masz faceta he he każdy w branży ci go zazdrości,a tak w ogóle to rodzice co na jego wygląd.

 • patrol

  0

  Ania szkoda że odchodzisz. Kochałem łzy to był mój ulubiony zespół. Szkoda że zaczęłaś tą karierę solo. Ale sądzę że Łzy zachowały się okropnie zwalniając tak uzdolnioną wokalistkę. Gdyby nie Ania to Łzy by nie istniały. Słuchałem tej nowej wokalistki łez i nie dorasta Ani do pięt. Ania słucham twojej muzyki dalej ale wolałem kawałki z Łez. Łzy proście Anie żeby wróciła bo stoczycie się na dno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX