Zespół Łzy rozstał się z Wyszkoni!

Przeczytaj oświadczenie zespołu.

Ania Wyszkoni nie zagra już z zespołem Łzy - tak czytamy w oświadczeniu zespołu na oficjalnej stronie grupy:

W dniu 15.11.2010 r. zespół Łzy podjął wspólną decyzję o zakończeniu współpracy z Anią Wyszkoni. To było 14 fantastycznych lat! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu.

Grupa została założona w 1996 roku. Przez 14 lat Ania Wyszkoni była wokalistką i twarzą zespołu. "Łzy" rozstają się nie tylko z Anią, ale również z firmą jej narzeczonego, czyli Rock House Entertainment:

Z dniem 14.11.2010 r. zespół Łzy zakończył współpracę z firmą Rock House Entertainment. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Wszystko miło i pięknie, ale wydaje nam się, że powodem rozstania była kariera solowa Ani, którą rozpoczęła kilka lat temu.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Ania Wyszkoni z synem

Kreacje gwiazd w Opolu

Mroczna Ania Wyszkoni

Więcej o:
Komentarze (43)
Zespół Łzy rozstał się z Wyszkoni!
Zaloguj się
 • pppa19

  Oceniono 44 razy 18

  Czy Łzy bez Ani Wyszkoni to jeszcze Łzy???

 • pleasant_swirl

  Oceniono 43 razy 17

  Łzy bez Ani to już nie łzy

 • martuchaaaa

  Oceniono 15 razy 13

  nie jej solowa kariera tylko jej narzeczony. wiadomo, że skoro zespół rozstawał się z menadżerem, który jest narzeczonym Ani, to ona stanęła między młotem a kowadłem i musiała wybrać.

 • klawisz

  Oceniono 17 razy 13

  TO BYŁO OCZYWISTE ANKA ŻLE SKOŃCZY DZIĘKI DURCZAKOWI I JEGO PRZEKRĘTOM.DOPÓKI ANKA NIE BYŁA JEGO OFICJALNĄ DUPĄ TO ZESPÓŁ JESZCZE DAWAŁ RADĘ ALE ODKĄD ON SIĘ WCIĄŁ PRZESTAŁO BYC ZGODNIE.KTO SIĘ ZADA Z DURCZAKIEM TO WSZYSTKO SIĘ ŻLE KOŃCZY PO JAKIMŚ CZASIE.PAMIĘTACIE NAJPIERW BYŁA DODA i LUBERT(KTÓRYCH SKŁOCIŁ) PÓZNIEJ ZESPÓŁ LUBERTA VIDEO,PÓZNIEJ SUMPTUASTIC ZESPÓŁ KTÓRY HAMOWAŁ W OSIĄGNIĘCIACH I NIE TYLKO BO SKUBAŁ Z NICH KUPE KASY NIE DAJĄC IM ZAROBIĆ,PÓZNIEJ KASIA NOVA KTÓRĄ OSZUKAŁ TEŻ NA BARDZO DUŻĄ KASĘ A NIC NIE ZROBIŁ.POCZEKAMY TERAZ NA UPADEK NASZEJ ANECZKI LUB NA CZAS JAK SAMA ZROZUMIE W JAKIE GÓWNO WDEPNĘŁA.DURCZAK JEST SKOŃCZONY.

 • 3neweastwick

  Oceniono 33 razy 13

  TA ! PRAWDZIWYM POWODEM ROZSTANIA BYŁ TEN GŁUPI MACIEJ DURCZOK!!ŻAL !!!NAJPIERW ROZBIŁ ZESPÓŁ VIRGIN (SKÓŁCAJĄC ZE SOPBĄ DODĘ I TOMKA- NASZCZĘSCIE MU SIĘ DOKOŃCA NIE UDAŁO BO TYCH DWOJE SIĘ POGODZIŁO) !! A TERAZ ROZBIŁ JEDEN Z JNAJLEPSZYCH POLSKICH ZESPOŁÓW !!GNOJEK GDYBY NIE ON TO ANKA BY NIEODESZŁA Z ŁEZ I NIE ZMIENIALI BY WYTWÓRNI:)) NIELUBIE TEGO CZŁOWIKA

 • tomex92

  Oceniono 28 razy 12

  proponuje, aby rozwiązali ten zespół, bo Łzy bez Ani to jak sushi bez ryby albo plaża bez piasku - już nie to samo

 • kasiek8899

  Oceniono 15 razy 11

  Dla mnie zespół ŁZY jest zespołem. Odejście jednej osoby nie jest wskazane ale nie cenie tej dziewczyny bardziej niż reszty chłopaków. To raczej w nich i w ich piosenkach tkwi siła, więc wierzę że już niedługo czeka nas dobry kawał muzy. Byłem na ich dwóch koncertach i mogę powiedzieć że to jeden z lepszych koncertowych zespołów w tym kraju. Czekam z niecierpliwością na następne. A rozpad jak widać możemy zawdzięczyć tylko Durczakowi. Nie pierwszą i nie ostatnią kapelę rozwalił cwaniaczek. Wyciągnął z nich ile mógł a potem zajumał im wokalistkę. Skąd takie gnidy się biorą?

 • radwanska

  Oceniono 18 razy 10

  Będzie to samo co z "Mafią" i Andrzejem Piaskiem Piaseckim ..
  Czy oni po jego odejściu jeszcze istnieją?

 • dmm

  Oceniono 15 razy 9

  aha, przykro mi, ale nie interesuje mnie to za bardzo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX