Jak Prokop i Hołownia się zaprzyjaźnili?

Czas na wspominki.
Jak Prokop i Hołownia się zaprzyjaźnili? Czas na wspominki. Marcin Prokop i Szymon Hołownia to duet znany z "Mam Talent". Okazuje się, że są przyjaciółmi od lat. Poznali się w pracy, w czasopiśmie "Machina". Marcin Prokop i Szymon Hołownia to duet znany z programu "Mam Talent". Często spotykają się w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie Prokop jest gospodarzem, a Hołownia gościem. Okazuje się, że dobre relacje towarzyszą panom nie tylko w telewizji. Są przyjaciółmi od lat. A poznali się w pracy. - To były czasy, kiedy obaj związani byliśmy z miesięcznikiem "Machina" i Szymon Hołownia przygotowywał dość nietypowy reportaż - mówił w "Między Kuchnią a Salonem" Prokop. - Pracowałem przez parę godzin na party-line - wspomina Hołownia. - Ale natychmiast zacząłem ewangelizować rozmówców, wiec kariery raczej bym tam nie zrobił. Ale czego ja się nasłuchałem. Panowie zdradzili, że wydają wspólnie książkę. Szczegółów jeszcze nie podali, ale możemy być pewni, że Wojewódzki nie omieszka tego obśmiać.

Marcin Prokop i Szymon Hołownia to duet znany z programu "Mam Talent". Często spotykają się w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie Prokop jest gospodarzem, a Hołownia gościem. Okazuje się, że dobra relacja towarzyszy panom nie tylko w telewizji. Są przyjaciółmi od lat. A poznali się w pracy.

To były czasy, kiedy obaj związani byliśmy z miesięcznikiem "Machina" i Szymon Hołownia przygotowywał dość nietypowy reportaż - mówił w "Między Kuchnią a Salonem" Prokop. - Pracowałem przez parę godzin na party-line - wspomina Hołownia. - Ale natychmiast zacząłem ewangelizować rozmówców, wiec kariery raczej bym tam nie zrobił. Ale czego ja się nasłuchałem.

Panowie zdradzili, że wydają wspólnie książkę. Szczegółów jeszcze nie podali, ale możemy być pewni, że Wojewódzki nie omieszka tego obśmiać.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Wojewódzki popiera Kaczyńską

Hołownia krytykuje Martę Kaczyńską

Nowa wojna w TVN: Hołownia i Wojewódzki

Więcej o:
Komentarze (21)
Jak Prokop i Hołownia się zaprzyjaźnili?
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 20 razy 14

  W tym TVN-ie wydają tylko książki, Superniania, Kinga Rusin, teraz oni. Zaraz Kasia Skrzynecka wyda, a wtedy przestanę oglądać tę telewizję.

 • pegaz.

  Oceniono 20 razy 12

  fajna z nich para

 • xmadziax96

  Oceniono 18 razy 10

  są fajni :-)

 • hayden

  Oceniono 13 razy 9

  Ja tam ich uwielbiam :D Za książkę się nie wezmę raczej, ale lubię ich jako duet ;]

 • lukmen

  Oceniono 17 razy 9

  Prokop jest the best !

 • ktoto

  Oceniono 11 razy 7

  Wydaja wspolnie ksiazke:), ktora bedzie odcinkowo czytana w nowym programie Kammela; "Zabij mnie smiechem".

 • wiesica101

  Oceniono 21 razy 7

  Jeszcze sie okaze ze to cos wiecej niz przyjazn.

 • dmm

  Oceniono 8 razy 6

  czekam, aż Wojewódzki wyśmieje ich książkę. x)

 • cosma

  Oceniono 19 razy 5

  To Prokop z Hołownią teraz chodzi ?!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX