Harry Potter i Insygnia Śmierci GRA - nowa zapowiedź

Zobaczcie, co na nas czeka w grze Harry Potter i Insygnia Śmierci!

Promocja nowego Pottera trwa! Zobaczcie, co na nas czeka w związku z "Harrym Potterem i Insygniami Śmierci" 19 listopada czekają nas dwie wyjątkowe premiery - na ekranach kin zadebiutuje "Harry Potter i Insygnia Śmierci", a w sklepach pojawi się gra o tym samym tytule W najbliższy piątek 19 listopada czekają nas dwie wyjątkowe premiery związane z Harrym Potterem - na ekranach kin zadebiutuje pierwsza część filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci", a na sklepowych półkach pojawi się gra o tym samym tytule. Promocja kolejnej części przygód Harry'ego Pottera ruszyła pełną parą. Kotek ma dla Was zdjęcie z premiery produkcji, która odbyła się w poniedziałek wieczorem w Nowym Jorku. Obejrzyjcie zdjęcie i przekonajcie się, jak prezentowali się Wasi ulubieńcy...

 

W najbliższy piątek, 19 listopada, czekają nas dwie wyjątkowe premiery związane z Harrym Potterem - na ekranach kin zadebiutuje pierwsza część filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci", a na sklepowych półkach pojawi się gra o tym samym tytule.

 

Kotek pokazywał Wam dziś zdjęcia z premiery filmu w Nowym Jorku (zobaczcie tutaj), teraz ma dla Was kolejną zapowiedź gry. Zobaczcie!

 

 

Jak Wam się podoba?