Łepkowska na widowni u Lisa

Wspierała męża. Przesada?
Łepkowska na widowni u Lisa Wspierała męża. Przesada? Tomasz Lis zaprosił do programu trzech kandydatów na prezydenta Warszawy. Wśród nich był Czesław Bielecki. Z widowni wspierała go żona - Ilona Łepkowska. Gorąco było na Woronicza, czyli w gmachu Telewizji Publicznej. Tomasz Lis zaprosił do swojego programu trzech kandydatów na prezydenta Warszawy. Wśród nich był Czesław Bielecki, czyli mąż Ilony Łepkowskiej. Bielecki robił co mógł, aby nie dać się pokonać w debacie Wojciechowi Olejniczakowi czy Hannie Gronkiewicz-Waltz. Na początku było zabawnie, potem miny zrzedły każdemu. Nawet Ilonie Łepkowskiej, która siedziała na widowni i trzymała kciuki za swojego architekta.

Gorąco było na Woronicza, czyli w gmachu Telewizji Publicznej.Tomasz Liszaprosił do swojego programu trzech kandydatów na prezydenta Warszawy. Wśród nich był Czesław Bielecki, czyli mąż Ilony Łepkowskiej.

 

Bielecki robił co mógł, aby nie dać się pokonać w debacie Wojciechowi Olejniczakowi czy Hannie Gronkiewicz-Waltz. Na początku było zabawnie, potem miny zrzedły każdemu. Nawet Ilonie Łepkowskiej, która siedziała na widowni i trzymała kciuki za swojego architekta:

 

tomasz lis,tomasz li na żywo,ilona łepkowska,czesław bielecki

 

 

tomasz lis,tomasz li na żywo,ilona łepkowska,czesław bielecki

 

PoliKOT

 

Zobacz także:

Łepkowska odbiła męża aktorce "M jak miłośc"

Tak mieszka facet Łepkowskiej

Kreacje gwiazd na gali "Twojego Stylu"