Wiśniewska: Nie będę płakać, żeby się sprzedać

W żadnym wywiadzie nie oczerniałam Michała.

Przed Anią Wiśniewskim i Michałem rozwód. Zapowiada się ostra walka. W programie "Między kuchnią a salonem" Ania zapytana przez Olgę Kwiecińską o zarzuty, że na rozstaniu chce zdobyć popularność, odpowiedziała:

Nie sfotografuję się na okładce milcząca i ze łzą w oku, aby to sprzedać.

Ma nadzieję, że uda się im rozwieść na pierwszej rozprawie.

Wracam do swoich korzeni muzycznych - Kult, Depeche Mode. Od zawsze byłam depechówą. Zależy mi na wiarygodności.

Każdemu rozwodowi Michała towarzyszą napięcia i kłótnie. Tym razem raczej będzie podobnie.

 

Janus

 

Zobacz także:

Wiśniewska: Żałuję każdej chwili z Michałem

Wiśniewska śpiewa o rozstaniu. Wideo

Więcej o:
Komentarze (33)
Wiśniewska: Nie będę płakać, żeby się sprzedać
Zaloguj się
 • czupakadra

  Oceniono 28 razy 22

  jak tak dalej będzie to powstanie nam nowe plemię Wiśniewskich , bo Pan M. nie umie przestać płodzić dzieci i naprawdę dziwię się tym kobietom które coś tam w nim widzą

 • finley

  Oceniono 25 razy 21

  i nowy kraj Wiślandia nad rzeką Wiśniówką

 • aeris

  Oceniono 31 razy 11

  czyli przyznala sie, ze tylko dla kariery sie sprzedala rezygnjac z korzeni muzycznych a wstepujac do ich troje

 • beri

  Oceniono 34 razy 8

  A ja powiem przewrotnie. Ania powinna zacząć się fotografować i zacząć narzekać. Jeszcze tego nie zrobiła a już co poniektórzy w jakimś niepełnym zdaniu wyrwanym z kontekstu rozmowy dopatrują się ziarna zła żeby tylko jej dowalić. Dlatego przewrotnie mówię, że Ania powinna wreszcie zacząć wzorować się na Mandarynie i powinna odwiedzić wszystkie programy i wydawnictwa i prać brudy i żalić się na Michała. Zarobiłaby kasę i przy okazji zrobiłaby karierę. Mandaryna tak robiła przez kilka lat i dobrze na tym wyszła. Wszyscy ją żałowali i znienawidzili Michała. Kto wie, może w przyszłości Michał wreszcie wydałby Ani płytę i zechciał ją promować. Wszyscy by się cieszyli, że małżonkowie się pogodzili i byłaby dopiero mega kariera. Milcząc i dalej broniąc Michała Ania żadnej kariery nie zrobi. Niestety taka jest polska rzeczywistość. Kto marzy o karierze powinien wzorować się na Mandarynie.

 • misha4

  Oceniono 32 razy 8

  mam znajomych którzy grali z nimi w pokera i wszyscy są zgodni w tym że Ania jest naprawdę spoko laską a Wiśniewski ma popieprzone w głowie. Ja wierzę raczej im a nie jakimś pismakom,którzy wietrzą wszędzie afery.

 • dmm

  Oceniono 24 razy 6

  Kult też świetny. ; )

 • bastek90

  Oceniono 13 razy 5

  piotr04=marynarz Hacker albo harcerz pisze tak:BASTUŚ STRASZNIE MNIE ZAŁATWIŁEŚ Z TYM rocka.JESTEM ZDRUZGOTANY.BASTUŚ A Z KIM TERAZ PISZESZ WIESZ? BO JA WYSTĘPUJE W CO NAJMIEJ 20 POSTACIACH.WIESZ CO TO JEST --HAKER--JAK NIE TO POCZYTAJ SOBIE.PRZED CHWILĄ ŚMIELIŚMY SIĘ RAZEM NA PLOTKU -MOŻE PIOTR04, MOŻE LIST ,MORZE TRAKTOR ,MOŻE KATERINA ITD. ITD.JA ZCZYTAŁEM TWÓJ DYSK TWARDY---I TO WSZYSTKO...KUP "HAKERA 2"-NAUCZ SIĘ TEGO -BĘDZIESZ PANEM ŚWIATA.

 • beri

  Oceniono 23 razy 5

  @meg77 to co widzisz na zdjęciu to nazywasz "zalaniem"? To tylko ludzka reakcja na fragmenty ze ślubu jakie jej pokazano. Wolę jej "zapewnienia" niż "wiarygodne" kłamstwa Michała. Dziwię Ci się. Tak jej nie lubisz a oglądasz każdy program z jej udziałem. To przyjemność czy zlecenia pracodawcy?

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 4

  jeszcze jej nikt chyba nie kopnal w dupe-powtarzam kolejny raz-nazarla sie szmalu i cuduje-czerwony da jej z 10000alimetow i wielki dramat-a jak zamalo to nich bierze marczuk ze soba i na rure marsz!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX