Taniec z gwiazdami: odpadła Patricia Kazadi! SONDA

SZOK! Najlepsza uczestniczka poza podium.

Kolejny odcinek najpopularniejszego show telewizyjnego w Polsce, czyli "Tańca z gwiazdami"przyniósł niemiłą niespodziankę. Z marzeniami o kryształowej kuli pożegnali się Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki.

 

To tym bardziej szokujące, że Patricia i Łukasz byli zdecydowanymi faworytami programu. Doskonale radzili sobie na parkiecie. Niestety jak się okazało nawet cztery dziesiątki dwa razy w jednym odcinku nie gwarantują wygranej.

 

Najgorsze oceny od jurorów dostali Monika Pyrek i Robert Rowiński, mimo to przeszli na miejscu pierwszym. Słaby jive im nie zaszkodził. Po raz kolejny o krok od odpadnięcia z programu był Paweł Staliński, ale na szczęście się wybronił. Edyta Górniak tego wieczoru zachwyciła znakomitą rumbą. Iwona Pavlović nie mogła się nachwalić. Za tydzień odcinek półfinałowy. Kto stanie do walki o kryształową kulę?

 

Zgadzacie się z decyzją widzów? Zagłosujcie w naszej sondzie.

 

 

Aik

 

Zobacz także:

Edyta Górniak kończy 38 lat

AWANTURA i PŁACZ na planie "Tańca z gwiazdami"

Oto NAJDROŻSZA sukienka w historii "Tzg"

Czy zgadzasz się z werdyktem widzów?
Więcej o:
Komentarze (126)
Taniec z gwiazdami: odpadła Patricia Kazadi! SONDA
Zaloguj się
 • wiktoria2

  Oceniono 51 razy 31

  Po co te głupie komentarze? Na tym etapie wszyscy są dobrzy, więc odpada osoba mająca najmniej esemesów. Padło na Patrycję. Szkoda. Twierdzenie, że Monika Pyrek źle tańczy to bzdura. Ona i Staliński poczynili największe postępy podczas tego programu, nauczyli się tańczyć. A o to w nim chodzi. Dlatego m.in. 10. edycję wygrała Mucha, a nie Urbańska, choć ta druga była dużo lepsza. Do tego jeszcze Monika ma coś unikalnego, o czym marzy każda kobieta. Urody jest przeciętnej, ale dobrze umalowana, ubrana, uśmiechnięta po prostu rozkwita w oczach, staje się piękną kobietą. Jeśli tego nie widzicie panienki, to jesteście jedynie zazdrosnymi żmijkami. To coś mają

 • fifaczek666

  Oceniono 31 razy 25

  scenariusz jest taki: Pyrek leci następna, widzowie ją lubią, więc trzeba ją wyeliminować. Po pierwsze będzie większa dramaturgia, dym medialny, komentarze w rodzaju: szok, jak to się mogło stać, gdzie byli rodzice...Po drugie stanowi za dużą konkurencję dla Edzi. W finale odpadnie Pan Model, pokaże klasę, że gentleman, że przecież z kobietą nie będzie rywalizował, może nawet skręci coś sobie, w wzruszona Edzia zaprosi go do udziału w swoim nowym klipie, gdzie Staliński zagra Chopina tańczącego z wierzbami. Edzia odbierze nagrodę zakontraktowaną w umowie i jedziemy z kolejną edycją.

 • imkm

  Oceniono 30 razy 22

  Patrycja była jedyną, która mogla pokonac Gorniak w finale. Wyeliminowanie tej dziewczyny przy dwu 40 od sędziów, to dowod na to, ze TZG jest ustawiony a EG ma w kontrakcie zapisana wygraną.

 • bettii

  Oceniono 23 razy 21

  Zaczęłam wierzyć, że ten program jest ustawiony po tym jak zobaczyłam Patrycję w zwiastunie najbliższego odcinka Kuby W.

 • dorisekxd

  Oceniono 21 razy 15

  ustawione to jest już !

 • messager

  Oceniono 41 razy 15

  no i dobrze miała lepsze przygotownie niz inni i dostała sie tam po znajomosci dawno powinna odpasc przemadrzała ktora udaje skromną a rzeczywistosc jest inna

 • andrzej

  Oceniono 21 razy 15

  Pyrek od jury dostała 1 punkt (była na czwartym, ostatnim miejscu) a od widzów 4 punkty (otrzymała najwięcej SMS-ów) - łącznie miała 5 punktów. Kazadi od jury dostała 4 punkty (była na 1 miejscu) a od widzów 1 punkt (otrzymała najmniej SMS-ów) - łącznie też miała 5 punktów. Tylko, że bardziej liczą się punkty od widzów niż jurorów, stąd taki wynik ;)

 • joasia_15

  Oceniono 14 razy 12

  Przecież to jest ustawione.. Wiadomo,że Górniak wygra... ;/

 • dorisekxd

  Oceniono 14 razy 12

  szkoda że odpadła !
  mówi się trudno ;>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX