"Ej, Doda! Weź zostań moją żoną"

Kto wyznaje miłość "królowej"?
"Doda! Zostań moją żoną" Kto wyznaje miłość "królowej"? Jeden ze swoich programów Ewa Drzyzga poświęciła na rozmowę z chłopakami, którzy marzą o Dodzie. Doda nie jest "królową", a boginią. Ma swoich wyznawców... Jeden z odcinków swojego programu Ewa Drzyzga poświęciła na rozmowę z chłopakami, którzy marzą o Dodzie. Pierwszym z gości był Tymek, który dla kandydatek na swoją dziewczynę przygotował specjalny test na "dodowatość". Jakie jest główne kryterium? - Musi mieć głos - powiedział. Kolejnymi gośćmi byli Dawid i Filip. Dawid od pierwszego wejrzenia zakochał się w Dodzie. Kilkakrotnie, bliski omdlenia, wyznawał jej miłość. Filip z kolei marzy, że któregoś dnia odbierze telefon i po drugiej stronie usłyszy: "Cześć, tu Doda!". Dał jej nawet krówkę ze swoim numerem telefonu. Czekając na tę chwilę, spędza czas przed zamontowanym w swoim pokoju ołtarzykiem Dody. - Mam tam płytę Dody. Wyjąłem ją tylko dwa razy. Nie chcę żeby się zniszczyła - powiedział. Ostatnim gościem programu był Wiktor, który ciągle szuka dziewczyny identycznej jak Doda - z taką chciałby się ożenić. Reasumując, ten odcinek jest najlepszym dowodem na to, że Doda nie jest "królową", a boginią. Ma swoich wyznawców...

Jeden z odcinków swojego programu Ewa Drzyzga poświęciła na rozmowę z chłopakami, którzy marzą o Dodzie. Pierwszym z gości był Tymek, który dla kandydatek na swoją dziewczynę przygotował specjalny test na "dodowatość". Jakie jest główne kryterium?:

Musi mieć głos, nie może charczeć jak jeleń z butelką w dupie.

Kolejnymi gośćmi byli Dawid i Filip. Dawid od pierwszego wejrzenia zakochał się w Dodzie. Kilkakrotnie, bliski omdlenia, wyznawał jej miłość. Filip z kolei marzy, że któregoś dnia odbierze telefon i po drugiej stronie usłyszy: "Cześć, tu Doda!". Dał jej nawet krówkę ze swoim numerem telefonu. Czekając na tę chwilę, spędza czas przed zamontowanym w swoim pokoju ołtarzykiem Dody.

Mam tam płytę Dody. Wyjąłem ją tylko dwa razy. Nie chcę żeby się zniszczyła.

Ostatnim gościem programu był Wiktor, który ciągle szuka dziewczyny identycznej jak Doda - z taką chciałby się ożenić. Reasumując, ten odcinek jest najlepszym dowodem na to, że Doda nie jest "królową", a boginią. Ma swoich wyznawców...

 

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Doda relaksuje się w sanatorium

Oto najlepiej ubrane Polki wg "ELLE"

Doda: Jest dawca dla Adama, będzie przeszczep

 

 

Więcej o:
Komentarze (137)
"Ej, Doda! Weź zostań moją żoną"
Zaloguj się
 • zbyszek_pl

  Oceniono 45 razy 37

  Współczuje rodzicom uczestników tego programu.Na pewno chcieli dobrze a okazało sie ze za dzieciaki trzeba sie wstydzić przed sąsiadami i rodziną(skocz.pl/nokaut2010 )

 • nick6

  Oceniono 40 razy 34

  Patrząc na ich wygląd nic im nie pozostaje innego jak fantazje o innych gwiazdach...A u dziewczyn normalnych nie mają szans - chyba pisać nie muszę dlaczego? xD

 • ffortaleza

  Oceniono 38 razy 30

  JEDEN Z NICH POWIEDZIAL, ZE JEGO WYMARZONA DZIEWCZYNA MA BYC KOPIA DODY, A ZATEM, MIEC NP DUZE PIERSI, EWA DRZYZGA ZAPYTALA, CZY DZIEWCZYNA JESLI MA MALE TO CZY MOZE POWIEKSZYC, A ON NA TO, ZE NIE, ZE MA BYC WIERNA KOPIA DODY A NIE SZTUCZNA, A DODZISKO MA PRZECIEZ TONE SYLIKONU W CYCKACH !!! OGLADALAM TEN PROGRAM I MYSLALAM, ZE DOSLOWNIE TV WYRZUCE PRZEZ OKNO !!! SKAD SIE BIORA TACY DEBILE ???

 • sandrusia102

  Oceniono 45 razy 29

  Jaka gwiazda tacy fani....

 • lachon

  Oceniono 33 razy 29

  to trzeba miec natrzepane w glowie, moj boze. biedni rodzice... placz i zgrzytanie zebow

 • dorisekxd

  Oceniono 35 razy 29

  banda idiotów !

 • kudatuda

  Oceniono 28 razy 28

  Jakbym byłą Dodą i tacy by o mnie zabiegali, to uciekłabym z krzykiem.

 • zoelle

  Oceniono 30 razy 28

  takiego pokazu prymitywizmu i prostactwa dawno nie widziałam. żałośni obleśni i prostaccy - cóż, jaka krulofa tacy poddani ... dno.

 • asja69

  Oceniono 29 razy 27

  Skąd oni ich wytrzasneli? Jakie typy..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX