Wiśniewski dopisał syna Tajner-Idzik jako dziecko

To już piąte.
https://www.plotek.pl/plotek/0,78882,398208420.html?tag=dominika%20tajner-idzik
5. dziecko Wiśniewskiego Wiśniewski dopisał syna Tajner-Idzik jako dziecko. Wiśniewski i Dominika Tajner-Idzik mają dzieci z poprzednich małżeństw. Michał na swoim profilu na Facebooku dodał syna Dominiki do swoich biologicznych. Miłość nie zna granic. Przekonuje nas o tym Michał Wiśniewski, który ma za sobą trzy małżeństwa i szykuje się najprawdopodobniej do czwartego. Wybranką serca lidera "Ich Troje" jest Dominika Tajner-Idzik. Zarówno Michał jak i Dominika mają dzieci z poprzednich małżeństw. Co prawda proporcje są lekko zachwiane, bo Wiśniewski ma czworo, a Tajner-Idzik tylko jedno. To miłość czuć nawet na... Facebooku. Wiśniewski na swoim oficjalnym profilu dodał syna Dominiki Maksymiliana obok swoich biologicznych. Gratulujemy kolejnego dziecka!

Miłość nie zna granic. Przekonuje nas o tym Michał Wiśniewski, który ma za sobą trzy małżeństwa i szykuje się najprawdopodobniej do czwartego. Wybranką serca lidera "Ich Troje" jest Dominika Tajner-Idzik.

 

Zarówno Michał jak i Dominika mają dzieci z poprzednich małżeństw. Co prawda proporcje są lekko zachwiane, bo Wiśniewski ma czworo, a Tajner-Idzik tylko jedno. To miłość czuć nawet na... Facebooku.

 

Wiśniewski na swoim oficjalnym profilu dodał syna Dominiki Maksymiliana obok swoich biologicznych.

 

michał wiśniewski,facebook

 

Gratulujemy kolejnego dziecka!

 

Mrock

 

Zobacz także:

Wiśniewski odpowiada na cierpkie słowa Ani

Wiśniewski nagra płytę z poezją

Mandaryna o pracy z Michałem: Na razie jest ok