Koszmar z ulicy Wiązów - wyniki

Sprawdź, do kogo powędruje DVD z filmem Koszmar z ulicy Wiązów!

 

Z okazji premiery filmu "Koszmar z ulicy Wiązów" (29 października) na DVD i Blu-ray, Kotek przygotował konkurs, w którym mogliście wygrać tę produkcję na DVD.

 

 

O czym jest film?

 

Nancy, Kris, Quentin i Dean mieszkają przy ulicy Wiązów i doskonale się znają. Pewnego dnia całą czwórkę zaczynają dręczyć koszmary senne, których bohaterem jest ubrany w poszarpany sweter mężczyzna (nominowany do Oscara Jackie Earle Haley) z potwornie poparzoną twarzą i rękawicach, których palce zakończone są ostrzami. Z czasem sny stają się coraz bardziej niepokojące, a granica pomiędzy rzeczywistością i koszmarem zaczyna się zacierać.

 

Pewnego dnia jeden z nastolatków ginie brutalną, ale i niezwykle zagadkową śmiercią, a przyjaciele z przerażeniem odkrywają, że koszmarny sen stał się rzeczywistością. Mężczyzna z poparzoną twarzą poluje na każdego z nich, a jedynym sposobem ucieczki przed nim jest nie zasypiać. Jednak, jak długo można wytrzymać bez snu?

 

Przyjaciele stają do nierównej walki z bezwzględnym mordercą, a jednocześnie starają się dociec dlaczego to właśnie oni stali się celem jego ataków. Wiele wskazuje na to, że światło na tę sprawę mogą rzucić ich rodzice od lat skrywający pewną mroczną tajemnicę.

 

 

Oto zwycięzcy:

 

Oliwia Iwańska

Klaudia Krzemińska

 

Gratulacje!

 

Nagrody zostaną przesłane pocztą w ciągu 14 dni.