Seksowna, odważna i szczęśliwa - "nowa" Edyta Górniak w "Vivie"

Opowiedziała o najważniejszym roku w jej życiu, rozwodzie i miłości do życia.

Magazyn "Viva" wziął na warsztat Edytę Górniak. Królowa okładek, piosenkarka o wielkiej wrażliwości i hipnotyzującym głosie, którą Polacy znają lepiej niż niejednego członka swojej rodziny.

 

Jeszcze rok temu była zagubiona i nieszczęśliwa. Rozpadło się jej małżeństwo z Dariuszem Krupą, w którym pokładała wielkie nadzieje. Pozbierała się po rozwodzie i zaczęła nowe życie. "Zmieniłam wszystko i zakochałam się w życiu" - czytamy w "Vivie".


 

Artykuł w "Vivie" jest okraszony niezwykłą sesją zdjęciową autorstwa Marleny Bielińskiej. Trwała ona od 13.00 do 3.00 w nocy. Edyta zgodziła się na odważną sesję. Teraz już niczego się nie boi.

Zmieniłam wszystko. Wyczyściłam ze swojego życia relacje toksyczne, potem zaczęłam tańczyć: najpierw ze strachu, potem z radości (...) Ludzie boją się zmienić swoje życie, nie mają odwagi podjąć ryzyka. Kasiu, jeśli zawiodły mnie tak bliskie osoby jak ta, która dała mi życie, i ta, która dała mi dziecko, to uwierz mi, że nikt bardziej zranić mnie nie zdoła. Dlatego już się nie boję.

Są dwie Edyty. Jedna jest gwiazdą, druga dziewczynką, kobietą, matką, przyjaciółką. Gwiazda jest perfekcjonistką, pracoholiczką. Wymaga od siebie i wymaga od innych. Wersja kobieca ma kilku przyjaciół, za którym wskoczy w ogień. Nie jest diwą. Chodzi w dresach i bez makijażu. 14 listopada skończy 38 lat. Kiedyś śpiewała: "Bo wszystko, co najlepsze, przed nami jeszcze jest". Teraz w pełni wierzy w te słowa.

Teraz los jest dla mnie łaskawy. Pozwolił mi wrócić do momentu, w którym się zatrzymałam. Cofnąć o siedem lat. Znów mam plany, marzenia. Znów chce żyć, śpiewać, nagrywać nowe płyty. Podbijać świat - mówi Edyta.

Podbijać świat mówi cichutko. Nie chce zapeszać.


screen z magazynu "Viva" Nr -23 (359) 9 listopada 2010

 

Sancita


Zobacz także:

Szpital z gwiazdami: Górniak w gorsecie, Janachowska i Gołota kontuzjowani

Villas modli się za Górniak

 

Więcej o:
Komentarze (86)
Seksowna, odważna i szczęśliwa - "nowa" Edyta Górniak w "Vivie"
Zaloguj się
 • beri

  Oceniono 36 razy 18

  Piękna i zgrabna z Edzi kobieta. Zazdrośnice każda z Was chciałaby w jej wieku tak wyglądać jak ona. Głos też ma nieprzeciętny.

 • marilynmonroe

  Oceniono 32 razy 18

  Mowcie co chcecie ale ona jest gwiazda. Prawdziwa. Troche niezrownowazona, szalona, o pokreconym zyciorysie, troche tajemnicza, piekna i bardzo utalentowana.I wcale nie jestem jej fanka.

 • ulka2011

  Oceniono 35 razy 17

  No przyznać trzeba szczerze że wygląda zjawiskowo ładnie...

 • asja69

  Oceniono 28 razy 16

  Chciałbym miec takie nogi..głos zreszta też:)

 • ellie92

  Oceniono 26 razy 14

  Naprawdę ładna sesja.

 • gonzo

  Oceniono 24 razy 14

  oczywiście że jeszcze sporo pokaże..w Gali, w Vivie, może kolejna sesja w Playboyu, ale muzycznie nie ma na siebie pomysłu od lat...

 • ktoto

  Oceniono 20 razy 12

  Super Edzia, pokaz nam wszystkim na co Cie stac! lecz tym razem nie krzycz HOP! zanim nie przeskoczysz. Do roboty i powodzenia!

 • joellie

  Oceniono 25 razy 11

  Edyta to nasza polska diva - wielka artystka, sexy, atrakcyjna kobieta - wyrasta ponad przeciętność. Tak trzymaj , Edytka:-)

 • luvme

  Oceniono 17 razy 11

  Troche przesadzili z retuszem na okladce. Ladna kobieta ale bez przesady. Berbie jest bardziej proporcjonalana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX