AWANTURA i PŁACZ na planie "Tańca z gwiazdami"

Skrzynecka pokłóciła się z Dorotą Wiiliams. Nie obyło się bez łez.
Awantura na planie "Tańca z gwiazdami" Katarzyna Skrzynecka pokłóciła się z Dorotą Wiiliams Katarzyna Skrzynecka pokłóciła się z Dorotą Williams. Stylistka nie chciała się zgodzić, by Skrzynecka wystąpiła w "TzG" w przezroczystej koronkowej bluzce. Jak dowiedział się Plotek, Katarzyna Skrzynecka pokłóciła się z naczelną stylistką TVN Dorotą Williams. Poszło o strój, który prezenterka miała na sobie podczas niedzielnego odcinka "Tańca z gwiazdami". Stylistka przyszykowała dla prowadzącej niebieską sukienkę, ale Skrzynecka uparła się, że założy satynowe spodnie i przezroczystą, koronkową bluzkę. No i wybuchła awantura. Dorota Williams odpowiada za wszystkie stroje w programie. Swoim nazwiskiem podpisuje się pod kreacjami. Strój Skrzyneckiej był tragiczny, więc Williams nie chciała, żeby prowadząca w niej wystąpiła. Na planie rozpętała się niezła burza, bo każda chciała postawić na swoim. Skrzynecka nie wytrzymała napięcia i popłakała się. Williams w końcu się poddała, a Kasia założyła swoją koronkową bluzkę, spod której wystawał stanik. Strój kompletnie nietrafiony. Kasiu, słuchaj tych, którzy nieco lepiej znają się na modzie od ciebie.

Jak dowiedział się Plotek,Katarzyna Skrzyneckapokłóciła się z naczelną stylistką TVNDorotą Williams. Poszło o strój, który prezenterka miała na sobie podczas niedzielnego odcinka "Tańca z gwiazdami".


Stylistka przyszykowała dla prowadzącej niebieską sukienkę, ale Skrzynecka uparła się, że założy satynowe spodnie i przezroczystą, koronkową bluzkę. No i wybuchła awantura. Dorota Williamsodpowiada za wszystkie stroje w programie. Swoim nazwiskiem podpisuje się pod kreacjami.

 

Strój Skrzyneckiej był tragiczny, więc Williams nie chciała, żeby prowadząca w niej wystąpiła.Dorota Williams

Na planie rozpętała się niezła burza, bo każda chciała postawić na swoim.Skrzynecka nie wytrzymała napięcia i popłakała się. Williams w końcu poddała się, a Kasia założyła swoją koronkową bluzkę, spod której wystawał stanik. Strój kompletnie nietrafiony.

 

Kasiu, słuchaj tych, którzy nieco lepiej znają się na modzie od ciebie.

 

Sancita


Zobacz także:

Szpital z gwiazdami: Górniak w gorsecie, Janachowska i Gołota kontuzjowani

Taniec z Gwiazdami: Pupa Kazadi, nogi Górniak

"TzG": Seksowna Kazadi, emocjonalna Górniak

Oto NAJDROŻSZA sukienka w historii "Tzg"

Gwiazdy walczą z psimi łańcuchami