Malinowska o Kalacie: Nie wypada kopać leżącego

Za co dostało się pani minister?
Malinowska o Kalacie "Nie wypada kopać leżącego" W "Gwiazdach na dywaniku" Karolina Malinowska zmieszała z błotem Annę Kalatę za strój na gali magazynu "Male Man". Jej kreację poleciła... molom. Tym razem oberwało się Annie Kalacie. W najnowszym odcinku "Gwiazdy na dywaniku" Karolina Malinowska zmieszała z błotem byłą minister. Oberwało się za strój, w jakim przyszła na galę magazynu "Male Man". - Myślę, że więcej pożytku byłoby z tego gdyby mole się tym najadły niż, żeby ona to z powrotem na siebie nakładała. Nie wiem czy państwo pamiętacie taki wymysł, zdaje się z początku lat 90. - "rozpierdak"? Tutaj się właśnie pojawił przy tej okropnej czarnej, aksamitnej "kiecuni" - powiedziała Malinowska. Komentarza na temat makijażu i fryzur nie było, bo jak stwierdziła Malinowska: "nie wypada kopać leżącego". Jakże szlachetnie.

Tym razem oberwało się Annie Kalacie. W najnowszym odcinku  "Gwiazdy na dywaniku"Karolina Malinowska zmieszała z błotem byłą minister. Oberwało się za strój, w jakim przyszła na galę magazynu "Male Man".

Myślę, że więcej pożytku byłoby z tego gdyby mole się tym najadły niż, żeby ona to z powrotem na siebie nakładała. Nie wiem czy państwo pamiętacie taki wymysł, zdaje się z początku lat 90. - "rozpierdak"? Tutaj się właśnie pojawił przy tej okropnej czarnej, aksamitnej "kiecuni" - powiedziała Malinowska.

Komentarza na temat makijażu i fryzur nie było, bo jak stwierdziła Malinowska: "nie wypada kopać leżącego".

 

Jakże szlachetnie.

 

 

 

Mart

 

Zobacz także:

Oto najlepiej ubrane Polki wg "ELLE"

Horodyńska o Kalacie: Dramat do potęgi! SONDA

Więcej o:
Komentarze (33)
Malinowska o Kalacie: Nie wypada kopać leżącego
Zaloguj się
 • mmk

  Oceniono 50 razy 46

  Wypowiedz Malinowskiej pokazuje JEJ ZENUJACY poziom. Ludzie z klasa nie wypowiadaja takich komentarzy. Kasa i popularnosc, a sloma wystaje z najmodniejszego obuwia.

 • agatt19

  Oceniono 43 razy 37

  jeżeli mam być szczera to powiem tak że wolała bym załozyć sukienkię Kalaty z "rozpierdakiem" niz tą co ma na sobie Malinowska ze śliniaczkiem pod szyją

 • bezkrytycznie

  Oceniono 38 razy 36

  malinowska zyje z opluwania innych. nawet jakby wszyscy mieli cudowne kreacje, to by dalej kłapała ozorem.

 • toj

  Oceniono 42 razy 36

  Niech ta zas...a Malinowska spojrzy na siebie.To coś co ma na sobie na zdjęciu to ma być ładne??????????Nie dość,że błyszcząca tkanina,frędzle jak z lat 60 tych,to jeszcze ten biały ku...cik-kokarda,jeszcze brakuje pióra w d..ie.Kalata ubrała się tak jak jej się podoba i jak jej jest wygodnie.Wszechwiedząca Malinowska powinna wiedzieć,że o gustach się nie dyskutuje.Dobrze byłoby również gdyby przypomniała sobie jak wyglądała kilka lat temu......ubrana jak w Galerii Stadion.Znawczyni jak koziej du..y trąba.

 • burek_polny

  Oceniono 33 razy 33

  Malinowska... Who TF is Malinowska ???

 • grzesioo

  Oceniono 29 razy 27

  No dobra, to zdanie wybitnej ekspertki Karoliny Malinowskiej a co o stroju Kalaty sądzą inni projektanci i eksperci?
  To chyba normalne Malinowska używa takich a nie innych określeń. Inaczej nikt by o niej nic nie napisał. A tak jak kogoś mocno skrytykuje to ma pewność że pojawi się na portalach plotkarskich.

 • aliceevil

  Oceniono 37 razy 25

  Ty Malinowska to z przodu to jest ogon kłapołuchego czy coś jadłaś i ci spadło ?

 • zbyszek_pl

  Oceniono 28 razy 22

  Nikogo nie obchodzi zdanie Malinowskiej i jej koleżanki Horodyńskiej.One by chciały uchodzić za wyrocznie w sprawie mody ale na samych chęciach sie kończy(skocz.pl/nokaut2010 )

 • wicur

  Oceniono 29 razy 21

  Siano w glowie i ch-uj w du-pie....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX