Malinowska o Kalacie: Nie wypada kopać leżącego
Za co dostało się pani minister?
Tym razem oberwało się Annie Kalacie. W najnowszym odcinku "Gwiazdy na dywaniku"Karolina Malinowska zmieszała z błotem byłą minister. Oberwało się za strój, w jakim przyszła na galę magazynu "Male Man".
Myślę, że więcej pożytku byłoby z tego gdyby mole się tym najadły niż, żeby ona to z powrotem na siebie nakładała. Nie wiem czy państwo pamiętacie taki wymysł, zdaje się z początku lat 90. - "rozpierdak"? Tutaj się właśnie pojawił przy tej okropnej czarnej, aksamitnej "kiecuni" - powiedziała Malinowska.
Komentarza na temat makijażu i fryzur nie było, bo jak stwierdziła Malinowska: "nie wypada kopać leżącego".
Jakże szlachetnie.
Mart
Zobacz także:
Oto najlepiej ubrane Polki wg "ELLE"
Horodyńska o Kalacie: Dramat do potęgi! SONDA
POPULARNE
NAJNOWSZE
-
Magda Gessler w mocnych słowach o swoim bracie: Często się zastanawiam, z czego on właściwie żyje
-
Jakub Rzeźniczak pozwał matkę swojego dziecka. Wyznała, czego się od niej domaga. Podała konkretne kwoty
-
Cleo z rozpuszczonymi włosami wygląda jak inna osoba. Nie tylko ona. Te stylizacje włosów potrafią "zmienić rysy twarzy"
-
Krystian Wieczorek tłumaczy się z odejścia z serialu TVP: Nie chciałem być jak Zbyszek Wodecki
-
"Hotel Paradise". Pierwsze Rajskie Rozdanie - Kornelia zdecydowała, kto odpada. Partner był wobec niej nieszczery
- Roksana Węgiel eksperymentuje z wyglądem. "Czas na zmiany". Ten kolor bardzo do niej pasuje
- Ida Nowakowska komentuje odejście Marzeny Rogalskiej. Odniosła się też do tego, jak odebrali to współpracownicy
- Misiek Koterski komentuje relacje z Marcelą Leszczak po rozstaniu. "Dogadujemy się świetnie, ale tylko w pracy"
- "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zmieniła fryzurę. Zrezygnowała z blondu. Internauci: O niebo lepiej
- Horoskop dzienny - 2 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]