Malinowska o Kalacie: Nie wypada kopać leżącego

Za co dostało się pani minister?
Malinowska o Kalacie "Nie wypada kopać leżącego" W "Gwiazdach na dywaniku" Karolina Malinowska zmieszała z błotem Annę Kalatę za strój na gali magazynu "Male Man". Jej kreację poleciła... molom. Tym razem oberwało się Annie Kalacie. W najnowszym odcinku "Gwiazdy na dywaniku" Karolina Malinowska zmieszała z błotem byłą minister. Oberwało się za strój, w jakim przyszła na galę magazynu "Male Man". - Myślę, że więcej pożytku byłoby z tego gdyby mole się tym najadły niż, żeby ona to z powrotem na siebie nakładała. Nie wiem czy państwo pamiętacie taki wymysł, zdaje się z początku lat 90. - "rozpierdak"? Tutaj się właśnie pojawił przy tej okropnej czarnej, aksamitnej "kiecuni" - powiedziała Malinowska. Komentarza na temat makijażu i fryzur nie było, bo jak stwierdziła Malinowska: "nie wypada kopać leżącego". Jakże szlachetnie.

Tym razem oberwało się Annie Kalacie. W najnowszym odcinku  "Gwiazdy na dywaniku"Karolina Malinowska zmieszała z błotem byłą minister. Oberwało się za strój, w jakim przyszła na galę magazynu "Male Man".

Myślę, że więcej pożytku byłoby z tego gdyby mole się tym najadły niż, żeby ona to z powrotem na siebie nakładała. Nie wiem czy państwo pamiętacie taki wymysł, zdaje się z początku lat 90. - "rozpierdak"? Tutaj się właśnie pojawił przy tej okropnej czarnej, aksamitnej "kiecuni" - powiedziała Malinowska.

Komentarza na temat makijażu i fryzur nie było, bo jak stwierdziła Malinowska: "nie wypada kopać leżącego".

 

Jakże szlachetnie.

 

 

 

Mart

 

Zobacz także:

Oto najlepiej ubrane Polki wg "ELLE"

Horodyńska o Kalacie: Dramat do potęgi! SONDA