Oto NAJDROŻSZA sukienka w historii "Tzg"

- Cała była wysadzana kryształami Swarovskiego - powiedziała Dorota Williams.
Najdroższa sukienka w historii "TzG" - Cała była wysadzana kryształami Swarovskiego - powiedziała Dorota Williams Stylistka Dorota Williams: - Najdroższą kreację w "TzG" miała Weronika Rosati. Aktorka zatańczyła cza-czę w sukience wysadzanej kryształami Swarovskiego. Szara eminencja "Tańca z gwiazdami" i naczelna stylistka stacji TVN, Dorota Williams opowiedziała w show "Między kuchnią a salonem" o kulisach pracy na planie programu TVN i kilku sytuacjach podbramkowych. - Tango tańczy się na turniejach w długich sukienkach. A ja dla Agnieszki Włodarczyk do tanga wybrałam krótką sukienkę. Iwona Pavlović bardzo ją za to skrytykowała i Agnieszka odpadła. Przez kilka edycji z programu odpadały gwiazdy, które miały czerwone sukienki. No i uczestniczki bały się zakładać czerwone sukienki. Złą passę przerwała Kinga Rusin - powiedziała Williams w programie "Między kuchnią a salonem". Williams zdradziła również, czyja sukienka najwięcej kosztowała stację TVN. Okazuje się, że najdroższą kreację wszystkich edycji miała na sobie Weronika Rosati. Aktorka zatańczyła cza-czę w sukience wysadzanej kryształami Swarovskiego. W końcu córka projektantki mody nie może nosić byle czego...

Szara eminencja "Tańca z gwiazdami" i naczelna stylistka stacji TVN, Dorota Williams opowiedziała w show "Między kuchnią a salonem" o kulisach pracy na planie programu TVN i kilku sytuacjach podbramkowych.

Tango tańczy się na turniejach w długich sukienkach. A ja dla Agnieszki Włodarczyk do tanga wybrałam krótką sukienkę. Iwona Pavlović bardzo ją za to skrytykowała i Agnieszka odpadła. Przez kilka edycji z programu odpadały gwiazdy, które miały czerwone sukienki. No i uczestniczki bały się zakładać czerwone sukienki. Złą passę przerwała Kinga Rusin - powiedziała Williams w programie "Między kuchnią a salonem".

Williams zdradziła również, czyja sukienka najwięcej kosztowała stację TVN. Okazuje się, że najdroższa kreacją wszystkich edycji miała na sobie Weronika Rosati. Aktorka zatańczyła cza-czę w sukience wysadzanej kryształami Swarovskiego. W końcu córka projektantki mody nie może nosić byle czego...

 

weronika rosati

Sancita

 

Zobacz także:

Williams: Mucha kapryśna, Urbańska urocza

Soszyńska-Michno dostała sukienkę po Wyrwał!

Więcej o:
Komentarze (18)
Oto NAJDROŻSZA sukienka w historii "Tzg"
Zaloguj się
 • bettii

  Oceniono 55 razy 45

  Znowu ta Williamsowa - stylistka jak z koziej dupy trąba !!!!!!!!

 • dmm

  Oceniono 48 razy 40

  Nie róbcie z tej "stylistki" celebrytki.

 • sensacja

  Oceniono 50 razy 40

  TVN to taka telewizja, gdzie koledzy atakują się z nienawiścią, a władze promują największe beztalencia, takie jak Dorota Williams. Mało ważne co się umie, bardzo ważne kogo się zna, jaką aferę się wywołało, kogo się poniżyło, wyśmiało, zgnoiło.

 • wasza_mama

  Oceniono 39 razy 29

  NIE PISZCIE O NIEJ

 • agatt19

  Oceniono 20 razy 20

  Dorota Williams najpierw sama powinna znależć sobie dobrego stylistę a potem dopiero zostać nią sama

 • nie.wiem

  Oceniono 18 razy 18

  Sama sie dziwnie ze to powiem, ale mysle ze Jacykow wybralby lepsze kreacje od pani Williams....

 • carolin

  Oceniono 17 razy 17

  jeśli Williams to stylistka to bardzo marna

 • bata

  Oceniono 16 razy 16

  Panie w serialu Klan w lepiej ubrane.Najgorsze stylistki ma TVN.

 • charlize

  Oceniono 22 razy 14

  Może i najdroższa ale brzydka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX