Co zobaczymy na Disney Channel w grudniu?

Sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie!

 

Kilka propozycji dla młodszych czytelników Kotka i nie tylko - w końcu Święta to czas, gdy każdy z nas czuje się dzieckiem :)

 

 

DISNEY CHANNEL ŚWIĘTUJE MIKOŁAJKI

 

Specjalny cykl programowy, od soboty 4 grudnia

 

W ramach cyklu będzie można zobaczyć mnóstwo fantastycznych premier filmowych łącznie z takimi filmami jak: "Dzwoneczek i uczynne wróżki" oraz "Ice Princess", które będą emitowane odpowiednio w sobotę 4 grudnia o godz. 12:10 oraz w niedzielę 5 grudnia o godz. 10:15.

 

Widzów z pewnością ucieszy również specjalny odcinek serialu "Do dzwonka", zatytułowany "Mikołajki", który zostanie wyemitowany w sobotę 5 grudnia o godz. 10:05 oraz mini maraton "Do Dzwonka", którego emisja rozpocznie się w poniedziałek 6 grudnia o godz. 16:00.

 

 

 

CAMP ROCK 2: WIELKI FINAŁ - WERSJA ROZSZERZONA

 

Disney Channel postanowił wnieść nieco słońca w zimowe miesiące. 11 grudnia o godz. 10:40 na kanale będzie można zobaczyć rozszerzoną wersję hitu filmowego "Camp Rock 2: Wielki Finał" z zupełnie nową piosenką. Aby wprawić widzów w doskonały nastrój bezpośrednio przed filmem, o godz. 08:25 Disney Channel wyemituje również maraton serialu "JONAS L.A.". Dodatkowo, po każdym odcinku "Jonas L.A." będzie można zobaczyć premierowy odcinek "Jonas Brothers: Spełnione Marzenia", dzięki któremu widzowie będą mogli przekonać się jak wygląda życie gwiazd za kulisami.

 

 

HARRIET SZPIEGUJE - WOJNA BLOGÓW

 

Premiera filmu w sobotę 18 grudnia o godz. 10:40

 

Harriet (w tej roli Jennifer Stone znana z serialu"Czarodzieje z Waverly Place") marzy o tym, żeby zostać oficjalną blogerką swojej klasy. W tym celu, przez miesiąc prowadzi wojnę na blogi ze swoją odwieczną rywalką, popularną studentką Marion Hawthorne. Kiedy ojciec Harriet, producent filmowy Roger Welsch, podpisze kontrakt na produkcję dalszego ciągu popularnego musicalu młodzieżowego "Spy High", Harriet wie, że jej wgląd w musical od kuchni będzie dla niej szansą na zdobycie akceptacji swojej klasy. Mimo, że Harriet gardzi filmem i jego gwiazdą Skanderem Hillem będącym obiektem westchnień wielu dziewcząt, podejmuje się misji śledzenia aktora i obnażenia jego prawdziwego ja. Harriet z pomocą swoich najlepszych przyjaciół Sporta i Janie, upamiętnia we wpisie na blogu każde potknięcie Skandera. Ale w momencie, kiedy jej wpisy zaczynają żyć własnym życiem, okazuje się, że Harriet będzie musiała zrobić wszystko co w jej mocy, aby nie zrujnować przedsięwzięcia ojca i kariery Skandera.

 

Przed premierą filmu widzowie Disney Channel będą mogli zobaczyć premierowy odcinek "Czarodziejów z Waverly Place", zatytułowany "Third Wheel", który opowiada o przyjaźni Alex (Selena Gomez) i Harper (Jennifer Stone).

 

BOŻE NARODZENIE NA DISNEY CHANNEL

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Disney Channel przygotował dla swoich widzów wiele świątecznych filmów familijnych. W piątek 24 grudnia o godz. 11:05 odbędzie się premiera klasycznej bajki Disneya "Pocahontas". Tego samego dnia, o godz. 14:30 zostanie wyemitowany zupełnie nowy oryginalny film Disney Channel "Szesnaście życzeń", opowiadający historię młodej dziewczyny, której spełniają się wszystkie marzenia. Wkrótce przekona się ona, że powinna być bardziej ostrożna formułując swoje życzenia.

 

 

Propozycje których nie można przegapić w tegoroczne święta to również: "Toy Story 2" - poniedziałek 20 grudnia o godz. 10:30, "Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków" - czwartek 23 grudnia o godz. 10:30 oraz "Dzwoneczek i uczynne wróżki" - sobota 25 grudnia o godz. 10:30.

 

Dzięki fantastycznej świątecznej ramówce, codziennie o godz. 10:30 i 14:30, od poniedziałku 20 grudnia do soboty 2 stycznia, widzowie Disney Channel będą mogli oglądać znakomite filmy. W piątek 24 grudnia filmy będą emitowane o godz. 11:05 i 14:30.

 

 

 

ZABAWA SYLWESTROWA

 

Aby ten dzień stał się szczególny, o godz. 22:25 Disney Channel wyemituje powtórkę filmu "Szesnaście życzeń". Zaraz po filmie będzie można zobaczyć krótkometrażówki "Teraz Miki", które wprowadzą widzów w nastrój Nowego Roku. Ponadto od godz. 08:00 będą emitowane podwójne imprezowe odcinki ulubionych seriali Disney Channel, takich jak: "Czarodzieje z Waverly Place" oraz "Słoneczna Sonny".

 

Zabawa sylwestrowa na Disney Channel, w piątek 31 grudnia od godz. 08:00

 

 

MARATON SŁONECZNEJ SONNY

 

W piątek 24 grudnia o godz. 12:35 będzie można obejrzeć specjalny maraton serialu "Słoneczna Sonny", wraz z nowym podwójnym odcinkiem "Falling for the Falls".

 

Ten inspirujący serial komediowy przedstawia kulisy hollywoodzkiej produkcji na przykładzie historii utalentowanej Allison "Sonny" Munroe, która przenosi się ze środkowego zachodu Stanów Zjednoczonych do Los Angeles, aby dołączyć do obsady "So Random!" - najbardziej popularnego serialu komediowego dla dzieci i nastolatków. Jej znajomi z planu to aktualna królowa nastolatek Tawni, super uprzejmy Nico, towarzyski Grady oraz ekscentryczna Zora. Teraz Sonny musi odnaleźć się w nowym towarzystwie i przystosować do hollywoodzkiego stylu życia, tak innego od stylu życia jej rodziny. W międzyczasie Sonny musi rywalizować z obiektem westchnień wszystkich dziewcząt oraz gwiazdą konkurencyjnego serialu "MacKenzie Falls" Chadem Dylanem Cooperem, który uważa, że jego dramatyczna rola jest lepsza od komediowej kariery Sonny.

 

 

 

 

PRZEDŚWIĄTECZNE TRÓJKI

 

Potrójne odcinki ulubionych seriali Disney Channel będzie można oglądać codziennie o godz. 16:00 już od soboty 4 grudnia. W ramach cyklu "Czarodzieje z Waverly Place", "Powodzenia Charlie", "Słoneczna Sonny" i "JONAS L.A".

 

mat.prasowe

 

 

Wypatrzyliście coś dla siebie?