Brazylijka piosenkarka zastąpiła Demi podczas koncertu Jonasów

Jak się spisała?
Brazylijska piosenkarka zastąpiła Demi Chłopcy z Jonas Brothers znaleźli zastępstwo dla Lovato Demi Lovato przeszła załamanie nerwowe i musiała przerwać trasę z Jonas Brothers. Podczas koncertu bracia znaleźli zastępstwo - brazylijską piosenkarkę Jullie Kilka dni temu Demi Lovato przeszła załamanie nerwowe i jest teraz w specjalnym ośrodku, gdzie próbuje dojść do siebie. Krążą plotki, że do depresji doprowadził ją burzliwy związek z Joe Jonasem. Demi Lovato była w trakcie wspólnej trasy koncertowej z Jonas Brothers, którą z powodu pobytu w klinice musiała przerwać. Co ciekawe podczas ostatniego koncertu w Brazylii, bracia znaleźli zastępstwo dla Demi. Na scenie pojawiła się niejaka Jullie, młoda brazylijska piosenkarka, i zaśpiewała z Joe utwór "Wouldn't Change A Thing".

 

Kilka dni temu Demi Lovato przeszła załamanie nerwowe i jest teraz w specjalnym ośrodku, gdzie próbuje dojść do siebie. Co ciekawe podczas najnowszego koncertu Jonas Brothers w Brazylii, chłopcy znaleźli zastępstwo dla Demi.

 

Na scenie pojawiła się niejaka Jullie (młoda brazylijska piosenkarka) i zaśpiewała z Joe Jonasem utwór "Wouldn't Change A Thing". Zobaczcie...

 

 

Jak Wam się podobało?

Więcej o: