Nadchodzi nowa Miley?

Disney Channel ma już kandydatkę... Kto to taki?
Nadchodzi nowa Miley? Disney Channel ma już kandydatkę... Kto to taki? Miley Cyrus jest (a może była?) jedną z największych gwiazd ze stajni Disney Channel. Czas jednak ustąpić młodszym. Nową kandydatką jest rudowłosa Bella Thorne. Miley Cyrus jest (a może była?) jedną z największych gwiazdek ze stajni Disney Channel. Niestety, co tu dużo mówić, dziewczyna dorosła i jak się okazuje, nie za bardzo nadaje się już na idolkę nastolatek... Właściciele stacji postanowili wypełnić tę lukę. Nową kandydatką jest rudowłosa Bella Thorne. Bella urodziła się 8 października 1998 roku, w Hollywood (idealnie miejsce do robienia kariery) i mimo swojego młodego wieku ma na koncie już sporo ról filmowych i serialowych, pojawiała się także w wielu reklamach (zagrała w ponad dwudziestu), w tym również w reklamach Disneya. Bella była także jedną z kandydatek do roli Renesmee, niestety rola przypadła Mackenziee Foy. Czy uda jej się podbić serca milionów nastolatek, tak jak kiedyś zrobiła to Miley Cyrus? To się okaże.

 

Miley Cyrus jest (a może była?) jedną z największych gwiazdek ze stajni Disney Channel. Niestety, co tu dużo mówić, dziewczyna dorosła i jak się okazuje, nie za bardzo nadaje się już na idolkę nastolatek...  Właściciele stacji postanowili wypełnić tę lukę. Nową kandydatką jest rudowłosa Bella Thorne.

 

Bella urodziła się 8 października 1997 roku, w Hollywood (idealnie miejsce do robienia kariery) i mimo swojego młodego wieku ma na koncie już sporo ról filmowych i serialowych, pojawiała się także w wielu reklamach (zagrała w ponad 20-stu), w tym również w reklamach Disneya. Bella była także jedną z kandydatek do roli Renesmee, niestety rola przypadła Mackenziee Foy.

 

Czy uda jej się podbić serca milionów nastolatek, tak jak kiedyś zrobiła to Miley Cyrus? To się okaże...

 

Obejrzycie krótki wywiad z Bellą, którego udzieliła w dniu 13 urodzin.

 

 

 

Myślicie, że jest w stanie zastąpić Miley i stać się nową idolką nastolatek?

 

Więcej o: