Relacja z "Tańca z gwiazdami". Na żywo

Kto dziś odpadnie?

NA dobry początek zaśpiewał Zbigniew Wodecki. Dziś uczestnicy zatańczą po dwa tańce.

 

Mamy jedno pytanie, może ktoś wie co Kasia Skrzynecka ma na sobie? Którą pierś ma większą? Założyła bluzkę z czarnej firanki.


Izabela Janachowska, która tańczy w parze z Pawłem Stalińskiem jest kontuzjowana (ma opaskę na kolanie). Model będzie tańczył w parze z kimś innym. A Edyta Górniak chodzi sztywno w gorsecie.

 

Jako pierwsza zatańczy para Monika Pyrek i Robert Rowiński. Monika jest czarnym koniem show. Z odcinka na odcinek idzie jej lepiej. Oceny: Pavlović 9, Wodecki 9, Tyszkiewicz 10, Galiński 9.

 

Po przerwie na parkiet wyszła Patrycja Kazadi i Łukasz Czarnecki. Zatańczyli walca angielskiego. Oceny: Pavlović 9, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 9.

 

W zastępstwie Izy Janachowskiej z Pawłem Stalińskim jive'a zatańczyła Anna Głogowska. Ania nauczyła się układu w dwie godziny. Pawłowi poszło słabo, Iwona powiedziała, że miał problemy z muzyką. Oceny: Pavlović 5, Wodecki 8, Tyszkiewicz 9, Galiński 7.

 

Andrzej Gołota jak zwykle zrobił show. Magdalena Soszyńska-Michno ma ułatwione zadanie. Nie znaliśmy boksera z tej strony. Galiński musi uważać, jeśli dalej będzie żartował z Andrzeja może się to dla niego źle skończyć. Oceny: Pavlović 4, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 3.

 

Wszyscy czekają na występ Edyty, jak zatańczy w gorsecie. Z Jankiem Klimentem zatańczyli fokstrota. Po Górniak nie widać kontuzji. Oceny: Pavlović 7, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 7.

 

Drugą turę rozpoczęła Monika Pyrek z Robertem Rowińskim. Oceny: Pavlović 8, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 8.

 

Patrycja Kazadi z Łukaszem Czarneckim mają szansę na finał. Tym razem udało się uniknąć rasistowskich żartów. Oceny: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10. Najlepszy wynik tego wieczoru!

 

Drugi taniec Pawła Stalińskiego i Ani głogowskiej wyszedł im lepiej. Janachowska łapała się za głowę. Oceny: Pavlović 8, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 9.

 

Andrzej Gołota powinien dojść do finału, choć tańczy topornie to bawi publiczność. Tym razem Galiński nie żartował. Oceny: Pavlović 7, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 8.

 

Edyta Górniak i Jan Kliment zatańczyli salsę. Żadnej kontuzji po niej nie widać. Galiński nie mógł się nachwalić Oceny: Pavlović 8, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10. Tylko Iwona nie dała dziesiątki.

 

Wyniki:

1. Monika Pyrek Pyrek i Robert Rowiński

2. Paweł Staliński i Izabela Janachowska/Ania Głogowska

3. Patrycja Kazadi i Łukasz Czarnecki

4.Edyta Górniak i Jan Kliment

Z programu odpadli Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno. Szkoda!