Relacja z "Tańca z gwiazdami". Na żywo

Kto dziś odpadnie?

NA dobry początek zaśpiewał Zbigniew Wodecki. Dziś uczestnicy zatańczą po dwa tańce.

 

Mamy jedno pytanie, może ktoś wie co Kasia Skrzynecka ma na sobie? Którą pierś ma większą? Założyła bluzkę z czarnej firanki.


Izabela Janachowska, która tańczy w parze z Pawłem Stalińskiem jest kontuzjowana (ma opaskę na kolanie). Model będzie tańczył w parze z kimś innym. A Edyta Górniak chodzi sztywno w gorsecie.

 

Jako pierwsza zatańczy para Monika Pyrek i Robert Rowiński. Monika jest czarnym koniem show. Z odcinka na odcinek idzie jej lepiej. Oceny: Pavlović 9, Wodecki 9, Tyszkiewicz 10, Galiński 9.

 

Po przerwie na parkiet wyszła Patrycja Kazadi i Łukasz Czarnecki. Zatańczyli walca angielskiego. Oceny: Pavlović 9, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 9.

 

W zastępstwie Izy Janachowskiej z Pawłem Stalińskim jive'a zatańczyła Anna Głogowska. Ania nauczyła się układu w dwie godziny. Pawłowi poszło słabo, Iwona powiedziała, że miał problemy z muzyką. Oceny: Pavlović 5, Wodecki 8, Tyszkiewicz 9, Galiński 7.

 

Andrzej Gołota jak zwykle zrobił show. Magdalena Soszyńska-Michno ma ułatwione zadanie. Nie znaliśmy boksera z tej strony. Galiński musi uważać, jeśli dalej będzie żartował z Andrzeja może się to dla niego źle skończyć. Oceny: Pavlović 4, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 3.

 

Wszyscy czekają na występ Edyty, jak zatańczy w gorsecie. Z Jankiem Klimentem zatańczyli fokstrota. Po Górniak nie widać kontuzji. Oceny: Pavlović 7, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 7.

 

Drugą turę rozpoczęła Monika Pyrek z Robertem Rowińskim. Oceny: Pavlović 8, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 8.

 

Patrycja Kazadi z Łukaszem Czarneckim mają szansę na finał. Tym razem udało się uniknąć rasistowskich żartów. Oceny: Pavlović 10, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10. Najlepszy wynik tego wieczoru!

 

Drugi taniec Pawła Stalińskiego i Ani głogowskiej wyszedł im lepiej. Janachowska łapała się za głowę. Oceny: Pavlović 8, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 9.

 

Andrzej Gołota powinien dojść do finału, choć tańczy topornie to bawi publiczność. Tym razem Galiński nie żartował. Oceny: Pavlović 7, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 8.

 

Edyta Górniak i Jan Kliment zatańczyli salsę. Żadnej kontuzji po niej nie widać. Galiński nie mógł się nachwalić Oceny: Pavlović 8, Wodecki 10, Tyszkiewicz 10, Galiński 10. Tylko Iwona nie dała dziesiątki.

 

Wyniki:

1. Monika Pyrek Pyrek i Robert Rowiński

2. Paweł Staliński i Izabela Janachowska/Ania Głogowska

3. Patrycja Kazadi i Łukasz Czarnecki

4.Edyta Górniak i Jan Kliment

Z programu odpadli Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno. Szkoda!


Więcej o:
Komentarze (136)
Relacja z "Tańca z gwiazdami". Na żywo
Zaloguj się
 • jadzka

  Oceniono 16 razy 12

  szkoda mi tych co głosują i marnują kasę

 • jadzka

  Oceniono 12 razy 12

  fansabinyjeszki; nie rób tu syfu !!

 • skye

  Oceniono 21 razy 11

  Jeżeli ktoś mi chce wmówić, że Górniakowa ma kontuzję i porozrywane żebra jak sama powiedziałą, to radzę palnąć się w głowę. Jak ja miałam złamane żebra to nie mogłam wykonywać gwałtownych ruchów a widać w salsie wywijała jakby się czułą doskonale no i jury. Jak nie Pavlović to galinski , zeby nie bylo przypalu.To juz jakis skandal. KRRIT powinna się zająć tym, bo takie oszustwa to pod prokuratora podlegają już.

 • skye

  Oceniono 20 razy 10

  Widać lady zgaga, ze polamanych zeber nigdy nie mialas. Ja mialam i wiem co to znaczy. Więc albo gorniakowa miala podana morfine- co jest niemozliwe, bo jest zarezerwowana dla ludzi w stanie agonalnym albo bardzo ciężkim i tylko w szpitalu, albo brala vicodin- ktory dostepny jest tylko w USA i bardzo zadko wydawany na recepte - w co tez watpie by takowa dostala, bo bylaby po prostu jak nacpana po vicodinie, albo zadnej kontuzji nie bylo, na co osobiscie stawiam. Sablewska mysli,ze ludzi oszuka no masakra i ten upadek ze schodów. Oj naciagane to takie,ze glupi dostrzega , ze cos jest nie tak. A psychofanom Edyty zycze dystansu do swojej idolki, bo to zakrawa o wspolczucie dla niej i dla was, bo widac jak bardzo edyta jest zdesperowana.

 • starveling

  Oceniono 9 razy 9

  No proszę, dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że Gołota od co najmniej dwóch tygodni ma kontuzję kręgosłupa. Dzisiaj po jego zachowaniu i sposobie mówienia widać było, że jest kurowany farmakologicznie.

 • yourimagination

  Oceniono 11 razy 9

  Plotek gamoniu, nie Iwona Pyrek tylko Monika!!!

 • jadzka

  Oceniono 9 razy 9

  Andrzej to taki drugi Pudzian nic nie umie ale ubaw jest;)

 • skye

  Oceniono 21 razy 9

  No i górniakowa znowu zatanczy na koncu. W green roomie widzialam wywijala , ze nie widac by miala polamane zebra. Jak ja mialam zlamane zebro jedno to sie wygiac nie moglam, a co tu o tancu mowic. Cos to zlamanie to pic na wode. Bo niby jakim cudem paparazzi sie dowiedzieli,ze gorniakowa jedzie do szpitala. Czyzby na kazdym pogotowiu mieli wtyki? I dziwne, ze jej pstrykneli zdjecia z karetki. Przypał, przypał, przypał i faworyzowanie naszej "divy". Ciekawe co dzisiaj powie Pavlović.

 • jadzka

  Oceniono 10 razy 8

  Monika fajnie zatańczyła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX