Sara May w bikini kandyduje na radną

"Piękna, niezależna i kompetentna".
Sara May chce być radną Kandydatka do rady Bemowa w bikini Sara May zamienia show-biznes na politykę i startuje w wyborach na radną gminy Bemowo. Kandydatka zaprasza na swoją stronę internetową i profil na Facebooku Sara May zamienia show-biznes na politykę. Katarzyna Szczołek startuje w wyborach na radną gminy Bemowo. Plakaty z dziewczyną wylegującą się na plaży od razu rzucają się w oczy. Pod zdjęciem widnieje napis: Piękna, niezależna i kompetentna. Kandydatka zaprasza także na swoją stronę internetową i profil na Facebooku. Po wejściu można znaleźć jeszcze jeden plakat. Tym razem Sara pozuje o wiele skromniej, z pieskiem na rękach. Uczciwa, szczera, bezpośrednia w opiniach i bezkompromisowa w działaniach - tak reklamuje swoją osobę piękna kandydatka na radną.

Sara May zamienia show-biznes na politykę. Koleżanki z serwisu Deser.pl wyśledziły, że Katarzyna Szczołek startuje w wyborach na radną gminy Bemowo. Plakaty z dziewczyną wylegującą się na plaży od razu rzucają się w oczy. Pod spodem slogan:

Piękna, niezależna i kompetentna.

Kandydatka zaprasza na swoją stronę internetową i profil na Facebooku. Po wejściu można znaleźć jeszcze jeden plakat. Sara pozuje skromniej z pieskiem.

Uczciwa, szczera, bezpośrednia w opiniach - bezkompromisowa w działaniach.

Działa na was? Myślicie, że to jej ciało?

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Sara May: Doda powinna wystapić przed Gagą

Sara Żal o Łapickich: Ludzie są okrutni

Więcej o:
Komentarze (94)
Sara May w bikini kandyduje na radną
Zaloguj się
 • jolk

  Oceniono 53 razy 53

  zróbmy zbiórkę i wyślijmy ją na księżyc

 • lucreziaborgia

  Oceniono 38 razy 38

  Piękna?? Pfff!!!! Kompetentna?? Chyba w ciągnięciu druta!

 • bezlitosci

  Oceniono 28 razy 28

  Niech kandyduje na radną buszu afrykańskiego . Co oni zrobili z tym krajem ??

 • kudatuda

  Oceniono 25 razy 25

  Ta pani już nam się zaprezentowała kilka razy i pokazała swój poziom. Tak więc teraz nic nie dadzą jakieś ładne zdjęcia i grzeczne hasełka. Przy pomocy photoshopa, to nawet ja mogę być "tap madl". Swoją drogą, o co ona ma ze stopą?

 • ffortaleza

  Oceniono 23 razy 23

  PRZECIEZ ONA JEST OBLESNYM TLUSTYM PASZTETEM, A NA TEJ FOTCE TO JAKAS LADNA I ZGRABNA MULATKA JEST

 • lady.teeq

  Oceniono 23 razy 23

  Piękna? niezależna? komptetentna?! Się uśmiałam. Ale, serio, wystarczy już, dość. Brzuch mnie boli ze śmiechu. Szczołek radną? Toż to wyborny żart. Jednak plotek ma poczucie humoru.

 • zoelle

  Oceniono 19 razy 19

  i to pomiotło będzie oceniać innych wokalistów :D hahaha... ty denna pusta brzydka zakompleksiona babo.... jeśli nazywasz "kupami" najlepsze wokalistki w tym kraju to kim jestes ty? rozwolnieniem? zainteresowanym polecam wysłuchanie "dzieła" panny szczolek pt. Mentalny Striptiz ( you tube ) - tylko ostrzegam - to może być dla was trauma :D

 • bezkrytycznie

  Oceniono 19 razy 19

  jak ją wybiorą, to chyba będzie zajmowała sie promocją burdeli w dzielnicy...

 • wasza_mama

  Oceniono 19 razy 19

  KUR*A MISZCZ FOTOSZOPA TO ZDJECIE RETUSZOWAL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX