Sara May w bikini kandyduje na radną

"Piękna, niezależna i kompetentna".
Sara May chce być radną Kandydatka do rady Bemowa w bikini Sara May zamienia show-biznes na politykę i startuje w wyborach na radną gminy Bemowo. Kandydatka zaprasza na swoją stronę internetową i profil na Facebooku Sara May zamienia show-biznes na politykę. Katarzyna Szczołek startuje w wyborach na radną gminy Bemowo. Plakaty z dziewczyną wylegującą się na plaży od razu rzucają się w oczy. Pod zdjęciem widnieje napis: Piękna, niezależna i kompetentna. Kandydatka zaprasza także na swoją stronę internetową i profil na Facebooku. Po wejściu można znaleźć jeszcze jeden plakat. Tym razem Sara pozuje o wiele skromniej, z pieskiem na rękach. Uczciwa, szczera, bezpośrednia w opiniach i bezkompromisowa w działaniach - tak reklamuje swoją osobę piękna kandydatka na radną.

Sara May zamienia show-biznes na politykę. Koleżanki z serwisu Deser.pl wyśledziły, że Katarzyna Szczołek startuje w wyborach na radną gminy Bemowo. Plakaty z dziewczyną wylegującą się na plaży od razu rzucają się w oczy. Pod spodem slogan:

Piękna, niezależna i kompetentna.

Kandydatka zaprasza na swoją stronę internetową i profil na Facebooku. Po wejściu można znaleźć jeszcze jeden plakat. Sara pozuje skromniej z pieskiem.

Uczciwa, szczera, bezpośrednia w opiniach - bezkompromisowa w działaniach.

Działa na was? Myślicie, że to jej ciało?

 

 

Janus

 

Zobacz także:

Sara May: Doda powinna wystapić przed Gagą

Sara Żal o Łapickich: Ludzie są okrutni