Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Julia Kamińska

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Julii Kamińskiej.

 

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Julii Kamińskiej z premiery filmu "Skrzydlate świnie". Aktorka ostatnio coraz rzadziej pojawia się na salonach.

 

Plotka głosi, że po "BrzydUli" Julka nie dostała zbyt wielu propozycji i dlatego postanowiła wrócić na studia. A jak oceniacie jej styl? Kamińska "trzyma rękę na pulsie" i zna najnowsze trendy?

 

Julia Kamińska
Julia Kamińska

 

 

Plus:

 

 

 

 

Sukienka

 

Julia Kamińska

 

 

 

 

Kreacja w ciekawym błękitnym kolorze, z łososiową lamówką na dekolcie to powiew świeżości na polskich salonach, gdzie najczęściej możemy podziwiać gwiazdy w czarnych sukienkach. Podoba nam się taka gra kolorem - szczególnie w pochmurne, jesienne dni. Dobry jest też dobór barw do karnacji aktorki.

 

 

 

Plus/Minus:

 

 


 

Góra

 

Julia Kamińska

 

 

 

 

Julia postawiła na prostą, bardzo skromną fryzurę - to jak najbardziej trafny wybór, bo zwracający uwagę i przyciągający spojrzenia fantazyjny dekolt wymaga bezwzględnej prostoty od uczesania. Nam nie do końca podobają się proporcje: Julia wygląda jakby miała masywne ramiona i i bardzo małą głowę...


 


 

Plus:

 

 

 

 

Buty

 

Julia Kamińska

 

 

 

 Choć nie przepadamy za cielistymi rajstopami z perłowym połyskiem to jednak w tym przypadku sprawdziły się one doskonale. Zlały się w jedność z cielistymi szpilkami, co sprawiło ze nogi Julii wyglądają na baaardzo długie i dodatkowo wysmuklone.

 

Podsumowanie:

 

 


 

95% dobrego stylu / 5% kiczu


Brawa za odważny dobór kolorów i umiejętność grania nimi na rzecz podkreślania atutów urody. Minus należy się Julii za dobór kroju sukienki - obficie zdobiony dekolt podkreślił górne partie ciała gwiazdy i dodał im objętości, natomiast prosty krój-tuba dołu kreacji sprawił, że figura aktorki nabrała "męskich" kształtów. Tak sukienka byłaby idealna dla kobiet o krągłych biodrach (wyobraźcie sobie Beyonce w tej sukience) - zrównoważyłaby wtedy asymetryczną sylwetkę.


 

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

 

Sancita/Lula.pl

Jak oceniasz stylizację Julii?