Joanna Krupa na okładce "SHAPE". Sexy?

Modelka zdradza tajemnice swojej idealnej figury.
Krupa i pyszne polskie pączki Joanna Krupa udzieliła wywiadu magazynowi "SHAPE". Joanna Krupa udzieliła wywiadu magazynowi "SHAPE", w którym mówi m.in. o pysznych polskich pączkach i utrzymywaniu pięknej figury bez wyrzeczeń. Modelka powiedziała kilka bardzo ciekawych rzeczy. Na pytanie, czy lub polską kuchnię, mówi: "Nie mam doświadczenia z polską kuchnią. W Warszawie jadłam pysznego pączka." Na szczęście polskie słodkości nie wpływają na figurę Joanny: "Mój sposób na zachowanie figury: najadaj się, ale nie przejadaj. Trzeba doprowadzić sylwetkę do pożądanej formy i bez większych wyrzeczeń ją utrzymywać." Nie zawsze jednak Joanna miała idealną figurę: "Wpadłam w towarzystwo miłośników wizyt w restauracji. Tu jakiś smaczny lunch, na przegryzkę pyszny bajgiel... Wkrótce okazało się, że ważę o 5 kg za dużo. Na szczęście mama z siostrą przywróciły mnie do pionu." Efekty tego "postawienia do pionu" można oczywiście oglądać na okładce najnowszego numeru "SHAPE".

Joanna Krupa udzieliła wywiadu magazynowi "SHAPE". Modelka powiedziała bardzo kilka ciekawych rzeczy. Na pytanie czy lub polską kuchnię mówi:

Nie mam doświadczenia z polską kuchnią. W Warszawie jadłam pysznego pączka.

Na szczęście polskie słodkości nie wpływają na figurę Joanny:

Mój sposób na zachowanie figury: najadaj się, ale nie przejadaj. Trzeba doprowadzić sylwetkę do pożądanej formy i bez większych wyrzeczeń ją utrzymywać.

Nie zawsze jednak Joanna miała idealną figurę:

Wpadłam w towarzystwo miłośników wizyt w restauracji. Tu jakiś smaczny lunch, na przegryzkę pyszny bajgiel... Wkrótce okazało się, że ważę o 5 kg za dużo. Na szczęście mama z siostrą przywróciły mnie do pionu.

Efekty tego "postawienia do pionu" można oczywiście oglądać na okładce najnowszego numeru "SHAPE". Czy Joanna jest sexy?

 

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Krupa w kostiumach własnego projektu

"Top model": Krupa pojechała po uczestniczkach

Krupa: Pomogę dziewczynom z "Top model" w Hollywood!