Borkowska wzięła ślub w Paryżu

Dlaczego tam?
Borkowska wzięła ślub w Paryżu Dlaczego tak daleko od domu? Pamiętacie jeszcze Karolinę Borkowską? "Życie na gorąco" wytropiło, że Karolina wzięła niedawno ślub z poznanym na studiach Pawłem. Aktorstwo zostawia ojcu. Pamiętacie jeszcze Karolinę Borkowską? Jej karierę w polskim show-biznesie zakończyła decyzja producentów serialu "Na dobre i na złe", którzy wysłali jej bohaterkę do Szwecji. Karolina od tamtego czasu nie pojawia się w mediach. Decyzja producentów była jej podobno na rękę, bo Karolina nigdy nie chciała iść w ślady swojego ojca, Jacka Borkowskiego, i uprawiać zawód aktora. Po zakończeniu przygody z serialem, Borkowska poszła na studia dziennikarskie. Na uczelni poznała swojego obecnego męża, Pawła Bylickiego. Jak dowiedziało się "Życie na gorąco", Karolina i Paweł wzięli niedawno ślub. Ceremonia odbyła się w Paryżu. Dlaczego tam? Karolina powiedziała tygodnikowi, że we Francji są uproszczone procedury i szybciej można zorganizować ślub.

Pamiętacie jeszcze Karolinę Borkowską? Jej karierę w polskim show-biznesie zakończyła decyzja producentów serialu "Na dobre i na złe", którzy wysłali jej bohaterkę do Szwecji. Karolina od tamtego czasu nie pojawia się w mediach. Decyzja producentów była jej podobno na rękę, bo Karolina nigdy nie chciała iść w ślady swojego ojca, Jacka Borkowskiego i uprawiać zawód aktora.

 

Po zakończeniu przygody z serialem, Borkowska poszła na studia dziennikarskie. Na uczelni poznała swojego obecnego męża, Pawła Bylickiego. Jak dowiedziało się "Życie na gorąco", Karolina i Paweł wzięli niedawno ślub. Ceremonia odbyła się w Paryżu. Dlaczego tam? Karolina powiedziała tygodnikowi, że we Francji są uproszczone procedury i szybciej można zorganizować ślub.

 

Karolina z mężem:


Karolina Borkowska, Paweł Bylicki

screen z magazynu "Życie na gorąco" Nr 44 czwartek, 4 listopada 2010 r.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Doskonałości Mody: Borkowska z facetem, Cielecka bez Garlickiego!

Karolina Borkowska tańczy na rurze!