Nowa lalka z sagi Zmierzch

Kto tym razem?
Nowa lalka z sagi "Zmierzch" Mianiaturowa Jane - mroczna i tajemnicza Prezentowano różne lalki inspirowane sagą "Zmierzch" - oglądaliśmy już zabawkową Bellę, Edwarda, Jacoba, czy Alice. Tym razem zaprezentowano miniaturową Jane. Kotek prezentował Wam już różne lalki inspirowane sagą "Zmierzch" - oglądaliśmy już zabawkową Bellę, Edwarda, Jacoba, czy Alice. Tym razem Kotek chciałby Wam przedstawić miniaturową Jane. Barbie inspirowana tą postacią jest mroczna i tajemnicza - w czarnym płaszczu z kapturem wygląda dość nietypowo, w końcu przyzwyczailiśmy się do Barbie w różowej wersji. Lalka pojawi się w sieci Amazon w marcu przyszłego roku, będzie kosztować $24.99. Jeśli jesteście zainteresowani, możecie skorzystać z przedsprzedaży.

 

Kotek prezentował Wam już różne lalki inspirowane sagą Zmierzchu - oglądaliśmy już zabawkową Bellę, Edwarda, Jacoba, czy Alice. Tym razem Kotek chciałby Wam przedstawić miniaturową Jane. Barbie inspirowana tą postacią jest mroczna i tajemnicza - w czarnym płaszczu z kapturem wygląda dość nietypowo, w końcu przyzwyczailiśmy się do Barbie w różowej wersji ;)

 

 

źródło zdjęcia

 

Lalka pojawi się w sieci Amazon w marcu przyszłego roku, będzie kosztować $24.99. Jeśli jesteście zainteresowani, możecie skorzystać z przedsprzedaży - wystarczy kliknąć tutaj.

 

Jak Wam się podoba?

 

QUIZ: Wampiry w roli głównej