Wiśniewska: Żałuję każdej chwili z Michałem

No to podsumowała.

Od rozstania Ani i Michała Wiśniewskich minęło już trochę czasu. Mimo tego para wciąż prowadzi wojnę w mediach. W programie Pauliny Młynarskiej "Kobieta Cafe" wokalistka podzieliła się swoimi odczuciami.

Chciałabym i mam nadzieję, że kiedyś powiem, że nie żałuję. Na dzień dzisiejszy żałuję każdej, każdej chwili. Oprócz oczywiście naszych dzieci, bo mamy cudowne. Myślę, że nie zrobiłabym tego drugi raz. W sensie nie przeżyłabym tego i nie chciałabym tego poprowadzić.

Ania mówi jakby coś wielkiego się wydarzyło i przeżyła straszną traumę. Ciekawe, o co chodzi. W programie powiedziała między innymi, że: przez te 5 lat związku starała się zrozumieć co nią powodowało, że wybrała akurat Michała.

 

Janus

 

Zobacz także:

Wiśniewscy wymieniają się dziećmi na stacji benzynowej!

Michał namawia Dominikę na dziecko

Więcej o:
Komentarze (95)
Wiśniewska: Żałuję każdej chwili z Michałem
Zaloguj się
 • six_a

  Oceniono 46 razy 38

  Rok 2046, wiadomości z kraju: już połowa Polek w kraju nosi nazwisko "Wiśniewska".

 • sansa

  Oceniono 44 razy 36

  Widziały gały co brały.

 • artyyysta

  Oceniono 48 razy 34

  pie...ieta na maxa, a po drugie mogka odejsc wczesniej jak tak sie meczyla, po co czekala 5 lat? pranie wlasnych brudow w mediach - wiocha do kwadratu

 • kabe

  Oceniono 38 razy 32

  Pamiętam, jak szanowna Ania mówiła dawniej, że dałaby temu chlipiącemu palantowi tyle dzieci ile zapragnie.

 • ffortaleza

  Oceniono 42 razy 30

  OBUDZILA SIE W PORE, PRZECIEZ OD RAZU BYLO WIADOMO, ZE TO MALZENSTWO (ZRESZTA JAK KAZDE INNE WISNIEWSKIEGO) PREDZEJ CZY POZNIEJ ROZPADNIE SIE

 • szoferek1

  Oceniono 59 razy 29

  Powinna dziękować Wisniewskiemu że ją wypromował,bo kim ona była? Bidula z Lublinieckiego blokowiska.Ale jak się wchodzi w g....o,trzeba się liczyć że będzie śmierdzieć.Jeszcze dobrze po Mandarynie łóżko nie wywietrzało,a ona już w nim leżała.Nie zastanawiała się dlaczego wszystkie dotychczasowe partnerki od niego odchodzą?Trzeba było myśleć głową a nie du....ą!

 • aeris

  Oceniono 33 razy 23

  dlatego slub i dzieci powinny przyjsc po kilku latach, nie po przygodnym seksie. zeby potem nie bylo gadania-nie wiedzialam ze on jest niezrownowazony emocjonalnie ;/

 • ola1234

  Oceniono 37 razy 23

  Oj biedaczka straszna.I tyle lat cierpiała,ciekawe dlaczego?Sprawdza się przysłowie.Na cudzym nieszczęściu,swego szczęścia nie zbudujesz,Po co rozbijała rodzinę?

 • kasiula...

  Oceniono 36 razy 22

  co nia powodowało? może kasa kasa kasa?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX