Piróg o Ziemkiewiczu: Zachował się jak idiota

A wszystko zaczęło się od Krupy.

Krupa zapewne nie spodziewała się, że swoją wypowiedzią o futrach wywoła taką falę komentarzy. Modelkę w felietonie zaatakował dziennikarz "Rzeczpospolitej" Rafał Ziemkiewicz, który ostatnio częściej zajmuje się celebrytami niż politykami. Widocznie poczuł powołanie - wcześniej wychowywał Dodę i Nergala.

Jakaś gwiazdka, sławna z pokazywania do obiektywu pupy lekko przysłoniętej krucyfiksem, nawsadzała drugiej za noszenie futer, bo to okrucieństwo wobec zwierząt. Nawiasem mówiąc, biedactwo nie wie zapewne, że pantofelki Manolo Blahnika czy torebki Vuittona nie są bynajmniej robione z plastiku, i niech jej lepiej nikt nie mówi, bo gotowa dostać spazmów.

Krupa pozostawiła wypowiedź Ziemkiewicza bez komentarza. Za to odpowiedział mu na Fakt.pl Michał Piróg.

Pan Ziemkiewicz uważa się za inteligentnego człowieka, ale w tym wypadku zachował się jak idiota i człowiek nie mający pojęcia o produkcji butów, czy torebek, które są przecież robione ze zwierząt zabijanych dla mięsa. Jeśli Ziemkiewicz chce poczytać na ten temat, to chętnie podaruje mu książkę!

Znając zacietrzewienie Ziemkiewicza, który lubi popularność, zaatakuje kolczyki Piróga, albo jego bezpardonowy język zamiast przyznać się do błędu.

 

Janus

 

Zobacz także:

Krupa vs. Struss - będzie wojna?

Rosati pozwie Krupę?

Rafał Ziemkiewicz jedzie po Dodzie