Wygraj film Koszmar z Ulicy Wiązów na DVD

Lubisz się bać? Ten konkurs to coś dla Ciebie!

 

W ubiegły piątek, 29 października, światło dzienne ujrzało DVD i Blu-ray z filmem "Koszmar z Ulicy Wiązów". Freddy Krueger powrócił, a Kotek ma dla Was z tej okazji konkurs, w którym możecie wygrać płyty DVD z tą produkcją.

 

 

O czym jest film?

 

Nancy, Kris, Quentin i Dean mieszkają przy ulicy Wiązów i doskonale się znają. Pewnego dnia całą czwórkę zaczynają dręczyć koszmary senne, których bohaterem jest ubrany w poszarpany sweter mężczyzna (nominowany do Oscara Jackie Earle Haley) z potwornie poparzoną twarzą i rękawicach, których palce zakończone są ostrzami. Z czasem sny stają się coraz bardziej niepokojące, a granica pomiędzy rzeczywistością i koszmarem zaczyna się zacierać.

 

Pewnego dnia jeden z nastolatków ginie brutalną, ale i niezwykle zagadkową śmiercią, a przyjaciele z przerażeniem odkrywają, że koszmarny sen stał się rzeczywistością. Mężczyzna z poparzoną twarzą poluje na każdego z nich, a jedynym sposobem ucieczki przed nim jest nie zasypiać. Jednak, jak długo można wytrzymać bez snu?

 

Przyjaciele stają do nierównej walki z bezwzględnym mordercą, a jednocześnie starają się dociec dlaczego to właśnie oni stali się celem jego ataków. Wiele wskazuje na to, że światło na tę sprawę mogą rzucić ich rodzice od lat skrywający pewną mroczną tajemnicę.

 

Co zrobić, aby wygrać?

 

1. Odpowiedz na pytanie: W "Koszmarze z Ulicy Wiązów" młody aktor grający Deana, znany z roli Emmetta Cullena w sadze Zmierzch to...

2. W kilku zdaniach napisz, czego najbardziej bałeś się, gdy byłeś mały. Przerażały Cię potwory chowające się w szafie, a może przerażające cienie na ścianach?

3. Odpowiedzi i swoje dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

4. Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli, 7 listopada, do końca dnia

5. Nagordy powędrują do dwóch osób, które poprawnie odpowiedzą na pierwsze pytanie i fajnie, oryginalnie na drugie

6. Informacje o zwycięzcach zostaną opublikowane 10 listopada

 

Powodzenia!

 

>regulamin konkursu<

 

Więcej o: