Edyta Górniak podjęła decyzję o "Tańcu z gwiazdami"

Mamy oficjalne oświadczenie Mai Sablewskiej.

Edyta Górniak wczoraj trafiła do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa. Plotek dowiedział się, że gwiazda ma złamane dwa żebra. Z nogą Edyty wszystko jest w porządku. Przez cały wczorajszy dzień gwiazda była poddawana badaniom. Wieczorem jej menadżerka, Maja Sablewska wysłała oficjalne oświadczenie do mediów w sprawie stanu zdrowia gwiazdy.

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym Edyta Górniak uległa wypadkowi. Z podejrzeniem złamania żeber i urazu kręgosłupa trafiła do szpitala. Obecnie przechodzi szereg szczegółowych badań klinicznych. Na szczęście pierwsze wyniki są bardzo optymistyczne i wszystko wskazuje na to że Artystka z lekkim opóźnieniem zacznie treningi i zgodnie z planem w najbliższą niedzielę pojawi się w programie Taniec z Gwiazdami.

Dowiedzieliśmy się, że lekarze odradzali jej dalsze występy w programie. Edyta nie chce się jednak poddać. Myślcie, że wystąpi w niedzielnym "Tańcu z gwiazdami"?

 

Sancita

 

Zobacz także:

Górniak ma ZŁAMANE DWA ŻEBRA

Edyta Górniak złamała nogę, trafiła do szpitala

Więcej o:
Komentarze (133)
Edyta Górniak podjęła decyzję o "Tańcu z gwiazdami"
Zaloguj się
 • meg77

  Oceniono 32 razy 24

  Tja, z podejrzeniem złamania żeber i urazu kręgosłupa siedziała sobie, podkreslam: siedziała, z wysoko uniesionymi podusiami na noszach, podczas, gdy przy śladzie podejrzenia takowych obrażeń pierwsza rzecz to pacjenta na płasko i unieruchomienie odcinka szyjnego. Na innym portalu już wyśmiali tę niespójnośc:-) Majka kombinuje, ale mało profesjonalnie.

 • sensacja

  Oceniono 36 razy 18

  Litość widowni będzie wielka. Tym razem Edzia znajdzie się na pierwszym miejscu. Jak to nie pomoże, odejdzie w przyszłym tygodniu.

 • malinab

  Oceniono 16 razy 12

  Kasa jednak smakuje.

 • aaricia

  Oceniono 23 razy 11

  myslimy ze wystapi, pojedzie na wspolczuciu i wygra program oczywiscie, co bylo zamiarem i planem od poczatku :).sztuczki piarowskie.ahoj

 • dmm

  Oceniono 16 razy 10

  wystąpi. takiej kasy nikt nie przepuści. hahahahahahahah :)

 • joasia_15

  Oceniono 7 razy 7

  jasne , że wystąpi ;]

 • plotekchuj

  Oceniono 21 razy 7

  No i załatwione.Jak nie wygra to przez:nogę,żebra,kręgosłup.Jak się wycofa to przez:nogę,żebra,kręgosłup.Jak wygra to mimo nogi,żeber,kręgosłupa.Brawo.

 • pisadelko

  Oceniono 13 razy 7

  ciekawi mnie tylko to ze akurat wtedy paparazzi byli pod domem ciekawe!

 • arturooo

  Oceniono 17 razy 7

  wystąpi i będzie cała i zdrowa nagle. żenada!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX