Nowa piosenka Ricky'ego Martina!

Powrót po latach.
Powrót po latach Nowa piosenka Ricky'ego Martina Ricky Martin był w show-biznesie nieobecny od kilku lat. Na szczęście ku uciesze rzesz fanów na całym świecie postanowił w końcu wrócić na listy przebojów. Ricky Martin był w show-biznesie nieobecny od dobrych kilku lat. Nie nagrywał nowych piosenek, rzadko pojawiał się publicznie. Poświęcił się wychowaniu swoich dzieci. W międzyczasie oświadczył, że jest gejem i znowu się zaszył. Na szczęście ku uciesze rzesz fanów na całym świecie postanowił w końcu wrócić na listy przebojów. Ostatnio w programie Oprah Winfrey Ricky promował autobiografię "ME", która lada dzień trafi do sklepów, a w internecie można już znaleźć jego najnowszy singiel nagrany w duecie z Joss Stone - "The Best Thing About Me Is You". Naszym zdaniem piosenka ma potencjał by stać się hitem.

Ricky Martin był w show-biznesie nieobecny od dobrych kilku lat. Nie nagrywał nowych piosenek, rzadko pojawiał się publicznie. Poświęcił się wychowaniu swoich dzieci. W międzyczasie oświadczył, że jest gejem (zobacz tutaj) i znowu się zaszył. Na szczęście ku uciesze rzesz fanów na całym świecie postanowił w końcu wrócić na listy przebojów.

 

Ostatnio w programie Oprah WinfreyRicky promował autobiografię "ME", która lada dzień trafi do sklepów, a w internecie można już znaleźć jego najnowszy singiel nagrany w duecie z Joss Stone - "The Best Thing About Me Is You". Naszym zdaniem piosenka ma potencjał by stać się hitem. A wy co sądzicie?

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Ricky Martin wyzna WSZYSTKO

Ricky Martin na Broadwayu

Sesja Valerio Pino - Faceta Rickyego Martina