Malinowska: Uwielbiam "Top model"

Program przygotowuje dziewczyny do zawodu modelki.

Karolina Malinowska zakończyła karierę modelki, ale ma duży sentyment do pracy na wybiegu. W rozmowie z serwisem Plejada.pl opowiedziała o programie "Top model. Zostań modelką":

Natomiast ja uwielbiam ten program! Oglądam każdy odcinek i mam swoja faworytkę, ale nie powiem kogo. Ale tak na zachodzie to gdzieś tam funkcjonowało. To jest zawsze pytanie co zrobi ta dziewczyna, która wygra? To jest jedyna sprawa.

Według niej program jest znakomity, a dziewczyny mają przedsmak tego co może je czekać.

Program przygotowuje dziewczyny do zawodu aż za bardzo. Pokazywanie pewnych rzeczy, pewnych bardzo odważnych sesji na tym etapie jest troszeczkę za szybkie.

Która dziewczyna jest waszą faworytką?

 

Janus

 

Zobacz także:

W "Top model 2" będzie NOWE JURY

"Top model": Obwisłe piersi, monster i nowa modelka

Więcej o:
Komentarze (24)
Malinowska: Uwielbiam "Top model"
Zaloguj się
 • toj

  Oceniono 22 razy 14

  W tym pustym czerepie (nie bez powodu ma na nazwisko Baniak)jest miejsce tylko na program "Top model" albo" Moda na sukces".Już zapomniała o swojej młodości i o tym jak wtedy wyglądała?????????"Omnibus" modowy się znalazł,ona i ta jej koleżaneczka Horodyńska.Uczepiły się jak g...no do okrętu i tak się pławią w telewizyjnych programach.

 • artyyysta

  Oceniono 21 razy 13

  jak ten program przygotowuje do zawodu to ja zakonnica jestem, ten program wypacza i tak juz male mozgi kandydatek na miano modelki... haha

 • cosma

  Oceniono 21 razy 11

  Twoje zdanie, mnie nie interesuje !

 • kobylka

  Oceniono 11 razy 9

  a czym moze się interesować modelka jak nie programami o innych modelkach? wielkie odkrycie...

 • szaron_stoln

  Oceniono 19 razy 9

  No, ona mi właśnie wygląda na kogoś, dla kogo szczytem ambicji jest oglądanie takich programów. O nic wyższych lotów jej nie podejrzewałam, szczerze mówiąc.

 • ktoto

  Oceniono 10 razy 6

  Program na miare pojemnosci orzeszka, miast mozgu, Malinowskiej i jej psiapsiolki. Coz, telewizja stara sie dogodzic wszystkim, a wiadomo nie od dzis, ze programow tyle ilu telewidzow.

 • tofik

  Oceniono 10 razy 4

  brzyyydaaal...

 • ldoris

  Oceniono 5 razy 3

  malinowska dupe lize bo sie chce wkrecic pewnie w program ,im szpetniejsza laska tym wieksze szanse na zostanie modelka ,wystarczy popatrzec na wychudzoną rubikową i jej face

 • mamnapletek

  Oceniono 8 razy 2

  O co chodzi, o co chodzi? Tresują jakieś nowe ku...szony?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX