Najbardziej wytatuowany człowiek świata?! GALERIA

Tatuaże pokrywają 98% ciała mężczyzny...

 

W serwisie Deser.pl Kotek upolował informacje na temat pewnego wielbiciela tatuaży...Przeczytajcie!

 

Kiedy entuzjaście sztuki tatuażu z Portland w stanie Oregon zabrakło miejsca na kolejne dzieła na własnej skórze, odpowiedź mogła być tylko jedna. Umieścić tatuaże na gałkach ocznych.

 

Nigdy tak naprawdę nie wiedziałem, jak daleko mogę się posunąć. To [tatuaże w oczach] jest kres tego, jak daleko można się posunąć - mówi Matt Gone w rozmowie z telewizją Fox 12.

 

Jego przygoda z tatuażami zaczęła się 20 lat temu. Chciał tylko zamaskować defekt, który miał od urodzenia. Skończyło pokrywaniem kolejnych części ciała malowidłami. Ostatnie dzieło najbardziej przykuwa wzrok.

 

Lekarze odradzali i ostrzegali, że TO grozi utratą wzroku - ale Matt był zdeterminowany. Do jednego oka wstrzyknął sobie zielony tusz, do drugiego - niebieski. - Wybrałem różne kolory, ponieważ lubię mutacje - tłumaczy mężczyzna.

 

 

Jest bardzo dumny ze swoich tatuaży na gałkach ocznych, ale nikogo nie zachęca do tego samego. - Jestem zadowolony z tego, przynosi mi to szczęście. Ale to jest twoje ryzyko i nie będę nikomu w tym pomagał - mówi. I dodaje: - Zrobiłem to dla siebie. To jest mój projekt, moje ciało.

 

To już przesada? Co sądzicie?

 

Interesują Cię inne niesamowite opowieści? Zajrzyj do serwisu Deser.pl!