Marczuk: Agent Tomek chciał romansu

Weronika rozlicza się z agentem i wraca do gry!

Weronika Marczuk ma szansę stać się ikoną niesprawiedliwości działań CBA. Została wplątana w historię, którą służby przygotowywały miesiącami i czekały na moment, aby gwiazdę zatrzymać.

 

Weronika w rozmowie z "Vivą" postanowiła rozlicza się z przeszłością. Wyznała, że ją i agenta Tomka łączyły tylko sprawy biznesowe, a nie jak spekulowano romans:

Nie dopatruj się w tej znajomości wątku romansowego, bo taki nie istniał, pomimo jego starań. Nie dał mi jednak możliwości, aby odkryć prawdziwe motywy jego postępowania.

Nie odkryła jego intencji, ale jej przyjaciele z Ukrainy tak:

Moi znajomi na Ukrainie natychmiast wyczuli w nim konfidenta. Ostrzegali mnie. A ja in nie uwierzyłam. Jak to ja. Zawsze bronię.

W oczekiwaniu na proces Weronika rozważa, czy oskarżyć Małeckiego.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Tak wygląda książka Weroniki Marczuk

Pierwszy fragment książki Weroniki Marczuk

Wellman o Marczuk,Cichopek i Ibiszu: Pieprzą głupoty

Więcej o:
Komentarze (21)
Marczuk: Agent Tomek chciał romansu
Zaloguj się
 • ktoto

  Oceniono 23 razy 19

  Dobrze jest miec rozwinieta wiare w siebie ale przecenianie sie jest zenujace. Z kazda kolejna wypowiedzia pograza sie coraz bardziej. Czasami milczenie jest zlotem. Polska kariera Marczuk dobiegla konca i powinna sie z tym zmierzyc. Zwazajac na zawod i wyksztalcenie zachowac godnosc.

 • jadzka

  Oceniono 33 razy 17

  o boże kobieto kogo to interesuje?? zostałaś oszustką i już

 • alicja23

  Oceniono 46 razy 16

  Jakoś mi jej nie żal !!

 • lenore

  Oceniono 38 razy 12

  Musicie promowac tego obludnego babsztyla? Po co???

 • toj

  Oceniono 25 razy 7

  Co ten ukraiński paszkwil za cuda na kiju wymyśla??????????Czy ma nadzieję,że ktokolwiek w te bzdety wierzy????????Pobratymcy z Ukrainy powiedzieli,że to konfident-słusznie znają to przecież z autopsji,mają to we krwi od pokoleń,więc poznali swojaka.

 • stefanek

  Oceniono 34 razy 6

  Pol Polski bierze lapowki i pol Polski je daje!! Nie ma zadnych niewiniatek w tej kwestii. Czy w sadzie... czy szpitalu... czy w urzedach - biora wszedzie i nie jest to zadna tajemnica ale najbardziej smieszy mnie fakt, ze ta sytuacja najwiecej bulwersuja sie ci, ktorzy juz nie raz w swoim zyciu komus lapy kasa posmarowali... Pech Weroniki polega na tym, ze pozwolila sie zlapac- inni lapowkarze sa jednak lepsi w te klocki od niej heh.. Szkoda, bo fajna z niej babka.

 • rysiek

  Oceniono 21 razy 5

  "gwiazdy" hahaha. to juz czyjeś ruskie żony też są gwiazdami? ROTFL wróże co najmniej nagrodę nike:DDD

 • miki83

  Oceniono 24 razy 4

  Kiedyś promował ją Pazura, ale teraz, kto cały czas wciska tą była prostytutkę na afisze? Jeszcze jej mało kasy z przekrętów? Poza tym jest podobno wielką panią prawniczką więc niech się zajmie wykonywaniem zawodu chociaż wydaje mi się, że taki z niej prawnik jak ze mnie lekarz, czyli żaden.

 • omnia

  Oceniono 11 razy 3

  Jeden wart drugiego. Marczuk haczyk połknęła i łapówkę wzięła, bo jak wiadomo one nie śmierdzą. A metody działania tego pseudo-agenta to draństwo. Zdobywać kobietę po to, żeby jej wręczyć łapówkę i zamknąć to szczyt chamstwa ze strony faceta. Brzydzę się takimi ludźmi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX