Doda miała na gali TVP2 ciuchy za 16 tysięcy!

Doskonale wyczuwa trendy.
Ciuchy za 16 tysięcy! Doda miała je na gali TVP2 Na gali 40-lecia TVP 2 Doda zrobiła furorę nie tylko show, ale też niezwykłym strojem. Miała na sobie skórzaną kamizelkę za 6 tysięcy zł oraz buty za 10 tys. Na ostatniej gali Doda zrobiła furorę nie tylko show, ale też kolejnym niezwykłym strojem. Gwiazda znana jest z zamiłowania do modnych i markowych rzeczy. Ale wybiera nie tylko te najbardziej znane jak Prada czy Chanel, ale także projekty bardziej awangardowych kreatorów. Na gali 40-lecia TVP2 Doda postawiła na Ricka Owensa. Miała na sobie skórzaną kamizelkę za 6 tysięcy złotych oraz buty za 10 tysięcy. Trzeba przyznać, że Doda znów trafiła w dziesiątkę. W kreacjach Owensa wygląda drapieżnie i sexy. Podkreślają to, ciekawe futurystyczne formy geometryczne kreacji. Jesteśmy jak najbardziej za!

Na ostatniej gali Doda zrobiła furorę nie tylko show, ale też kolejnym niezwykłym strojem. Gwiazda znana jest z zamiłowania do modnych i markowych rzeczy. Ale wybiera nie tylko te najbardziej znane jak Prada czy Chanel, ale także projekty bardziej awangardowych kreatorów. Na gali 40-lecia TVP2 Doda postawiła na Ricka Owensa. Miała na sobie skórzaną kamizelkę za 6 tysięcy złotych oraz buty za 10 tysięcy.

 

Trzeba przyznać, że Doda znów trafiła w dziesiątkę. W kreacjach Owensa wygląda drapieżnie i sexy. Podkreślają to, ciekawe futurystyczne formy geometryczne kreacji. Jesteśmy jak najbardziej za!

 

 

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Nergal zrobił Dodzie niespodziankę

Nergal dostaje maile z życzeniami śmierci

Show Dody na gali TVP2. WIDEO