Rusin ma torebkę za 8 000 złotych

Pokazała się z nią na premierze swojej książki.
Kinga Rusin ma torebkę za 8 tys. złotych Może sobie na to pozwolić. Jest jedną z najbogatszych w Polsce dziennikarek. Podczas imprezy z okazji premiery swojej książki "Co z tym życiem?" Kinga Rusin pokazała się białym, klasycznym modelem torebki Chanel wartym 8 tys. zł Oprócz gwiazdorskich stawek za prowadzenie programów zarabia też na własnej linii kosmetyków Pat & Rub, a teraz wydała jeszcze książkę "Co z tym życiem?". Pisze o rodzinie, przyjaciołach i nieudanych związkach. Ci, którzy spodziewali się, że dziennikarka TVN zdradzi w niej pikantne szczegóły rozstania z Tomaszem Lisem, zawiodą się jednak. " Ksiązka absolutnie nie zdradza żadnych tajemnic" - napisał w recenzji jeden z internautów. Impreza z okazji premiery książki była dla Kingi Rusin okazją do pokazania się z nową torebką. I to nie byle jaką. Dziennikarka miała przewieszony przez ramię biały, klasyczny model torebki Chanel. Takie cacko kosztuje około 8 tysięcy złotych.

Kinga Rusin jest jedną z najbogatszych polskich dziennikarek. Oprócz gwiazdorskich stawek za prowadzenie programów, Kinga Rusin zarabia też na własnej linii kosmetyków Pat & Rub, a teraz wydała jeszcze książkę. Nic dziwnego, że stać ją na markowe torebki po 8 tysięcy złotych za sztukę. Biały klasyczny model torebki Chanel doskonale pasuje do Kingi. Jak wam się podoba?

 

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Kim jest nowy facet Kingi Rusin

Rusin jest zła na Wellman?

Rusin ma nowego faceta. FOTO

Więcej o:
Komentarze (57)
Rusin ma torebkę za 8 000 złotych
Zaloguj się
 • nie.wiem

  Oceniono 23 razy 19

  Patrzac na torebki Chanela mam wrazenie ze placi sie tylko za znaczek Chanel, bo torebki jakies mega ladne nie sa.....

 • bastek90

  Oceniono 22 razy 18

  Tinky Winky ma ladniejsza

 • rysiek

  Oceniono 16 razy 12

  za książkę to raczej nie zarobiła - pewnie ja wydałą na własny koszt. no i nie jest ona dziennikarką, tak jak i wy w plotku.

 • bed

  Oceniono 18 razy 12

  ja bym się wstydziła nosić torebkę za 8 tys złotych !!!! Niektórzy ludzie w Polsce nie maja co jeść a wy sobie kupujecie jakieś niepotrzebne gó... za 8 tys?? Wiesz ile rodzin byś wykarmiła za tyle pieniędzy ??? Nie wystarczy wam torebkę za np. 500 zł? :-/ ja sobie kupuje torebki po 100 zł i żyję,

 • kochajna

  Oceniono 10 razy 10

  Wczoraj widziałam - książka Rusin juz na wstępie przeceniona o 25%. Taki chłam ...

 • kloceklego

  Oceniono 17 razy 9

  dziennikarek? jaja se robicie chyba. taka dziennikarka jak i wy redaktory

 • podpisany

  Oceniono 13 razy 9

  Ja mam podobną, ładniejszą za 220. ;)

 • ffortaleza

  Oceniono 14 razy 8

  MIKA17 - TAK SIE SKLADA, ZE NIEMAL 99,9% ZNANYCH FIRM,ZACZYNAJAC OD PUMY IDAC PRZEZ H&M A KONCZAC NA VERSACE SZYJA W CHINACH. NASZYWAJA TYLKO SWOJA METKE I PRODUKT DLA PUSTYCH BOGACZY GOTOWY. I NIE CHODZI MI TU O PODROBKI Z PLACU CZY Z TURCJI. WIEM COS O TYM.

 • palatyn

  Oceniono 13 razy 7

  który to już donos plotka, że ta czy inna pinda ma drogą torebkę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX