Sadowska wraca do "Pytania na śniadanie"

Poprowadzi program z Wojciechem Jagielskim.

TVP 2 zawiesiła Beatę Sadowską i Paulinę Smaszcz-Kurzajewską w zeszłym miesiącu. Poszło o występ w akcjach promocyjnych bez zgody telewizji. W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl, szefowa stacji Alicja Resich-Modlińska, poinformowała o nowych decyzjach kadrowych.

 

Sadowska wraca do pracy, poprowadzi "Pytanie na śniadanie" z Wojciechem Jagielskim (do niedawna prowadzącym "Dzień dobry TVN"). Paulinę Smaszcz-Kurzajewską zastąpi Marzena Rogalska, której partnerem będzie Maciej Kurzajewski. Rozpoczęto też poszukiwania partnerki dla Łukasza Nowickiego (do tej pory prowadził program z Rogalską).

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, po rozstaniu z TVP2, wraca do pracy w pijarze. Nieoficjalnie mówi się, że miała żal do stacji. Mimo tego jej mąż dalej pozostanie prowadzącym "Pytanie na śniadanie" i "Kocham cię Polsko".

 

Janus


Zobacz także:

Sadowska w nowej fryzurze

Znane Polki odsłaniają piersi

 

Więcej o:
Komentarze (14)
Sadowska wraca do "Pytania na śniadanie"
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 12 razy 10

  Ale po co ?!!

 • ken

  Oceniono 11 razy 9

  niech niewraca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • cholera

  Oceniono 9 razy 7

  Ta Pani wyglada jakby cos brała. Wiem, to tylko kształt jej oczu. Caly news ? Nie interesuje mnie kto gdzie wraca. Interesowaloby mnie gdyby np. Orłoś odszedł z Teleexpresu i wrocil po dluzszym czasie. A ona? Nie, mam ją gdzieś.

 • tevez

  Oceniono 6 razy 6

  Tej pani dziękujemy głośne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • dzierlatka55

  Oceniono 5 razy 5

  po co wraca ? aby denerwować swoimi pytankami...

 • agatt19

  Oceniono 4 razy 4

  to nie jest sprawiedliwe skoro obydwie złamały ta sama zasade i teraz jedną zwolniono a drugą przywrócono z powrotem nic z tego nie rozumię albo wracaja obie albo żadna a tak swoja droga to bym wolała jakby to Smaszcz-Kurzajewska wróciła a nie Sadowska

 • szaron_stoln

  Oceniono 4 razy 4

  Na szczęście od rana pracuję, nie grozi mi oglądanie ani Sadowskiej, ani Smaszcz - Kurzajewskiej, jeśli jakimś cudem wróci (ona jest wyjątkowo nieładna i nie lubię jej oglądać).

 • ldoris

  Oceniono 1 raz 1

  czy naprawde nie ma nowych mlodych ładnych inteligentnych sympatycznych ludzi w tej telewizji ,bezdziemy te same pyski ogladac az do ich 70tki a potem wcisna sie ich dzieci...i tak w kolko

 • faraon1234

  Oceniono 1 raz 1

  No i po co ją przywrócili? Kiepska dziennikarka,a do tego ogromna masywna kobieta o twarzy Azjatki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX