Krupa vs. Struss - będzie wojna?

Wszystko przez futra.

Joanna Krupa jest wierna walce o prawa zwierząt i ma pretensje do Kasi Struss o sesje zdjęciowe w futrach. Jurorka "Top model. Zostań modelką" przesłała młodszej koleżance wideo Peta, na którym widać zwierzęta żywcem obdzierane ze skóry i zabijane.

 

Podobno Struss była wstrząśnięta filmem. Jednak trudno jej będzie uniknąć noszenia futer. Ponieważ jest to wpisane w jej pracę. Zobaczymy jak zareaguje na to Krupa. Modelki spotkają się w listopadzie w Warszawie.

 

Krupa przyleci do Warszawy na nagrania na żywo odcinków "Top model", a Struss na finał konkursu dla młodych projektantów Lexus Fashion Awards. Będzie ostro?

 

Janus

 

Zobacz także:

Prywatne zdjęcia Struss w bieliźnie

Kasia Struss w FUTRZE w "Vogue"!

Więcej o:
Komentarze (19)
Krupa vs. Struss - będzie wojna?
Zaloguj się
 • bezlitosci

  Oceniono 37 razy 27

  Obie siebie warte , jeszcze trochę i nikt nie będzie chciał ich oglądać

 • cholera

  Oceniono 16 razy 12

  nie wiem czy bedzie ostro, skoro modelka ma wpisane w kontrakt to i owo... przeciez osobiscie Struss nie musi nosic futer, wiec o co chodzi? O to, ze każą jej zakladac te futra? PRzeciez Struss moze dawac kase na walke z tego typu zabiegami... moze byc po stronie PETA, wiec o co wlasciwie chodzi? Niech Krupa walczy z firmami, ktore kaza zakladac modelkom te futra, ot co. To tak jakby ganic sprzataczke za to, ze sciera szmatą firmy X, zamiast firmy Y.

 • paskuda

  Oceniono 15 razy 11

  Modelka Krupa do sesji w których bierze udział może założyć cokolwiek, byle nie za dużo. Modelka Struss jest modelką pracującą dla najlepszych marek i zakłada to co jest w ich kolekcjach. Modelka Krupa dyskredytuje koleżankę, ale jakoś nie walczy z samymi producentami i domami mody oferującymi naturalne futra. To typowy mały piesek, który najgłośniej szczeka.

 • anahi_fan

  Oceniono 9 razy 7

  co do futer, Krupa ma rację. ale to nie wina modelek, tylko tych, którzy planują sesję..

 • ania_krakow

  Oceniono 7 razy 7

  Błagam, ale żen. Krupa i Struss mają tą samą menadżerkę i to po prostu próba zrobiena szumu w okół obu na raz. Pani Małgorzata Leitner (menadżerka) widać ma słabe pomysły na promocję swoich dziewczyn.

 • szaron_stoln

  Oceniono 12 razy 6

  Mnie się ta Krupa wydaje coraz bardziej śmieszna i denerwująca z tymi wykładami na temat noszenia futer. Czy naprawdę jest na świecie (oprócz Krupy) choć jeden człowiek, który wierzy, że jeśli modelki nie będą pozowały w futrach, to to cokolwiek zmieni dla tych zwierzaków? Ta krucjata przeciwko futrom powinna być wymierzona w hodowców, producentów, sprzedawców, a nie w Bogu ducha winne modelki! Krupa się ich uczepiła jak rzep psiego ogona, a tak naprawdę one są chyba bezsilne. To tak, jakby policjant nękał jakąś płotkę ze świata przestępczego, a grubym rybom pozwalał spokojnie spać.

 • limo

  Oceniono 3 razy 3

  Tylko krupa i krupa.Druga doda sie zrobiła.

 • pat96

  Oceniono 5 razy 3

  bardzo dobrze ze to naglasnia nie kazdy wie jak wyglada przemysl futerkowy i nosi futro niczego nieswiadomy .

 • agatka5991

  Oceniono 5 razy 3

  To nie wina Struss, że tak ją ubrali. W programie tom model jedna z uczestniczek jest wegetarianką i musiała zrobic sesje z podejże kurą czy tam z innym zwierzęciem juz nie żywym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX