Łapiccy napisali książkę

"Nic się nie stało". Taki jest tytuł.

Zaczęła się moda na wydawanie książek przez gwiazdy. Po Cichopek i Ibiszu napisał książkę Andrzej Łapicki. W "Nic się nie stało" znajdziemy felietony aktora i jego wielogodzinne rozmowy z żoną Kamilą.

Znakomicie się rozmawiało z mężem. Idea była taka, żeby były to luźne rozmowy. Przychodziłam spontanicznie z dyktafonem. W książce są spisane nasze rozmowy i wszystkie moje gafy - powiedziała w "Dzień dobry TVN" Kamila Łapicka.

Książka jest przekrojem przez całe życie Łapickiego. Od czasów dzieciństwa, przez wojenną młodość po "jesień" życia u boku młodej żony. Życie Kamili bardzo się zmieniło od kiedy wyszła za Andrzeja. Dostała pracę w prestiżowym magazynie, napisała książkę z mężem. Jaki będzie następny krok w jej karierze?

 

Sancita


Zobacz także:

Łapiccy rozkoszują się jesienią. Foto

Łapiccy sprzedali się "Vivie" za 99 groszy!

Więcej o:
Komentarze (16)
Łapiccy napisali książkę
Zaloguj się
 • cosma

  Oceniono 35 razy 35

  Zdrowia życzę !!!

 • klaudussss

  Oceniono 29 razy 25

  właśnie . Zdrowia.

 • monika_c

  Oceniono 23 razy 13

  Oj, gdyby redaktorzy Plotka mieli do siebie taki dystans, jaki maja do zycia panstwo Lapiccy, to bylby to najfajnieszy serwis w Polsce! A ksiazka na penwo bedzie tak samo rewelacyjna, jak felietony pana Lapickiego.

 • koham.mihnika

  Oceniono 26 razy 10

  nastepny krok? Pani wczerni na czele konduktu. Chociaz zycze panu Lapickiemu wielu lat w zdrowiu. Tyle, ze z natura sie nie wygrywa.

 • po_etry

  Oceniono 15 razy 9

  Wiele dobrego dla Państwa!

 • ostoja85

  Oceniono 14 razy 4

  Włos siwieje, dupa szaleje.

 • hanna69

  Oceniono 2 razy 2

  A może ta dziewczyna naprawdę się zakochała? Nikt nawet tego pod uwagę nie bierze. Seks nie dla każdego jest najważniejszy. Nie mierzcie ludzi swoją miarą i przestańcie obrażać tę dziewczynę. Małżeństwo z facetem o wiele starszym nie jest wystarczającym powodem, by dziewczynę(poprzez to i samego Łapickiego) obrażać. Co Wy myślicie, że wyrocznią jesteście w kwestii miłości i małżeństwa? Znawcy się znaleźli i propagatorzy mądrości ludowych rodem z Wólki Mląckiej!

 • kn

  Oceniono 34 razy 0

  typowa kariera po ch...u do nieba

 • sensacja

  Oceniono 23 razy -1

  Łapicki miał w swoim życiu najpiękniejsze kobiety, Kamila to przy nich... . Ta dziewczyna nigdy nie wzbudzi mojej sympatii, wykorzystała go, to chore.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX