Wiśniewski atakuje Anię na Facebooku!

Wojna w sieci o nazwisko.

Michał Wiśniewski znany jest z porywczego charakteru. Mimo, że stara się nie komentować rozwodu, to jednak czasem nerwy mu puszczają. Ania Wiśniewska nagrała piosenkę pod wiele mówiącym tytułem "Serce nie sługa". Michał odebrał, to bardzo osobiście. Na swoim profilu na Facebooku napisał:

"Serce Nacie Sługa" to zachęta do wojny medialnej. Jak można nazwać bezczelność partnera, który szuka zaczepki medialnej. Z drugiej strony wiem, że musi się utrzymać na rynku muzycznym a czym jak nie wojną medialną.

Michał najlepiej zna tego typu techniki. Jego medialne wojny z Magdą Femme i Mandaryną zapisały się w polskim show biznesie na stałe. Szydzi ze związku Ani z Michałem Żeńcą:

Nazwisko jest siłą nośną. Dobrą czy złą. Wolałbym aby nosiła nazwisko swojego Misia ale nie sądzę aby Miś przekonał ją do tego. I nie dlatego, że dzieci noszą moje nazwisko tylko wykradając komuś żonę powinien wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za nowy związek.

Kontynuuje w kolejnym wpisie:

Ania Żeńca. Tak powinno się tytułować Anię Świątczak. Wtedy to będzie pełnia konsekwencji swojej decyzji. Ale najprawdopodobniej ani on - ani ona nie mają odwagi aby się tym chwalić. Wiśniewski jest wystarczający aby nie odpowiedzieć - nośny. Sorry, ale dla mnie za ostro. Słabe.

W trzecim zdaniu trochę utknęliśmy. Nie bardzo wiemy o co chodzi. Tak czy inaczej jedno jest pewne - znowu się zaczęło. A że historia lubi zataczać koło, to pewnie za rok wszyscy się pogodzą, a Michał wraz z 3 żonami i 5 wokalistkami znów zgłosi się do Eurowizji? Może do tego czasu zmienią regulamin, bo na razie na eurowizyjnej scenie może występować tylko 6 osób.

 

Dla potwierdzenia screen z profilu Michała na Facebooku:

 

 

 

Aik

 

 

Zobacz także:

Wiśniewski i Marciniak na ślubnym kobiercu!

Wiśniewski zaśpiewa z diwą operową

Ania pięknieje bez Michała