After party "Tzg": Górniak tańczyła, a Gołota przy barze

Co działo się na imprezie po niedzielnym "Tańcu z gwiazdami"?

Uczestnicy "Tańca z gwiazdami" ćwiczą do programu już od sierpnia. Mimo wyczerpujących treningów, wieczorami znajdują czas i siłę, żeby zaprezentować swoje nowe umiejętności w warszawskich klubach. Po ostatnim odcinku show, grupa uczestników poszła na after party zrelaksować się. Czytelniczka Plotka przesłała nam relację z imprezy.

Ludzi było naprawdę dużo, ale nie było ścisku. Królem parkietu był Staliński, który wywijał na parkiecie ze swoją matką. Trochę to dziwne że chłopak w tym wieku zabiera mamę na imprezę, ale chyba nikogo ten obrazek nie dziwił, więc na pewno nie zdarzyło się to po raz pierwszy. Na imprezie był też Gołota, który z drinkiem siedział przy barze.

Edyta Górniak wpadła na imprezę po godzinie 24. Jak się bawiła?

Miała na sobie krótki biały płaszczyk, ciemne leginsy, buty na dość wysokim obcasie, a do tego czarne rękawiczki z ćwiekami. Wyglądała zjawiskowo. Wszyscy jak jedna rodzina przywitali ją bardzo serdecznie. Zdjęła płaszcz położyła torbę i zaczęła tańczyć. Jan Kliment bawił się z nią doskonale. Po paru minutach Edyta zmieniła buty na obcasie na płaskie zwykłe buciki i znowu pobiegła na parkiet. Widać było, że czuje się świetnie i bardzo luźno. Jak z głośników poleciała muzyka Justina Timberlaka "Sexy back", Edyta oszalała ze szczęścia. Była duszą towarzystwa.

Udział w "Tańcu z gwiazdami" wyszedł Górniak na dobre. Wizerunek rozkapryszonej diwy poszedł w zapomnienie. A o to chyba chodziło...

 

Sancita

 

Zobacz także:

Foto "Tzg": Pyrek najlepsza, Kazadi i Górniak słabo

Kulisy TzG: Edyta zaprzyjaźniła się z Supernianią

Więcej o:
Komentarze (35)
After party "Tzg": Górniak tańczyła, a Gołota przy barze
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 21 razy 15

  Ciekawe jak się nazywa ta "czytelniczka Plotka", która bywa na imprezach z gwiazami? Maja Sablewska?

 • dynia

  Oceniono 24 razy 14

  Właśnie! To nie było tak! Edyta przyszła i zaczęła robić wydzieranki z obrusa i dekorować je marchewką.
  Siedziała sama,bo reszta się obraziła(umowa była,że dekorujemy mango a nie marchewką).Najgorszy był jednak kangur Edyty-niewychowany i nadużywał alkoholu,poczym przystawiał się do jeżyka superniani.Wstyd.

 • vanessaaa

  Oceniono 27 razy 9

  staliński jes gejem. więc miał chłopaka zabrać?

 • elda22

  Oceniono 28 razy 8

  wiadomo że Staliński bawi się z mamusią skoro mamusia mu udział w TzG załatwiła :]

 • list

  Oceniono 17 razy 7

  zatanczyla dobrze. ale sms byly wyrocznia odcinka

 • list

  Oceniono 17 razy 7

  i fajnie . bawili sie super

 • fresco

  Oceniono 13 razy 5

  Eeeeeeeeej...To komu mam wierzyć?

 • majka40

  Oceniono 25 razy 5

  Ale szit, ja tam byłam i to wcale tak nie wyglądało!!!! Po pierwsze wszyscy przyszli po 24 bo tak się tam zjeżdżają, uczestnicy. Po drugie NIKT jej nie przywitał serdecznie. Podszedł do niej Olszewski i zatańczyli. Potem RAZ Kliment bo wypada.Potem siedziała SAMA w kącie. SAMA. Aż pojawił sie jej facet. Masakra.. Potem siedzieli SAMI i jedli. To chyba maja wypuszcza te informacje że Edyta taka towarzyska. Przyszła się bratać bo PRZEGRYWA.

 • stefanek

  Oceniono 21 razy 5

  Bo EDYTA jest suuuuuuper kobieta, za malo doceniana!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX