Jacyków do posłanki: Ach te uda, istne cuda!

Zobacz wielki powrót Danuty Hojarskiej.
Wielki powrót Danuty Hojarskiej Jacyków do posłanki Hojarskiej: Ach te uda, istne cuda! D. Hojarska wzięła udział w programie "Między Kuchnią a Salonem". Wstydziła się nosić obcisłe spodnie. Pomógł jej T. Jacyków i odział parlamentarzystkę w dżinsy Pamiętacie Danutę Hojarską - jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej polityki? Pani poseł usunęła się jakiś czas temu w cień. Dziś powraca. Posłanka pojawiła się w programie "Między Kuchnią a Salonem". Opowiadała o gotowaniu i robieniu tortów oraz... dżinsach. Hojarska wstydziła się nosić obcisłe spodnie. Pomógł jej Tomasz Jacyków i odział parlamentarzystkę w dżinsy. Efekt go zaskoczył: - Chodzi o pewnego rodzaju balansowanie sylwetką. Pani Danuta, można powiedzieć: "Ach te uda, istne cuda!" W związku z tym, jeżeli udo jest potężne nie można pozwolić sobie na rurki, bo wtedy pokażemy to, czego nie chcemy pokazać. Natomiast jeżeli spodnie są proste, do tego są na odpowiednio wysokim obcasie, to wtedy to dobrze leży. (...) - chwalił posłankę.

Pamiętacie Danutę Hojarską - jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej polityki? Pani poseł usunęła się jakiś czas temu w cień. Dziś powraca. Posłanka pojawiła się w programie "Między Kuchnią a Salonem". Opowiadała o gotowaniu i robieniu tortów oraz... dżinsach.

 

Hojarska wstydziła się nosić obcisłe spodnie. Pomógł jej Tomasz Jacyków i odział parlamentarzystkę w dżinsy. Efekt go zaskoczył i powiedział:

Chodzi o pewnego rodzaju balansowanie sylwetką. Pani Danuta, można powiedzieć: "Ach te uda, istne cuda!" W związku z tym, jeżeli udo jest potężne nie można pozwolić sobie na rurki, bo wtedy pokażemy to czego nie chcemy pokazać. Natomiast jeżeli spodnie są proste, do tego są na odpowiednio wysokim obcasie, to wtedy to dobrze leży. (...)

 

danuta hojarska

 

 

PoliKOT

 

Zobacz także:

Parodia Gali "Viva najpiękniejsi". WIDEO

Wojna o futra: Tomasz Jacyków vs. szop pracz

Jacyków wstrzykuje BOTOKS. Przerażające