Williams: Mucha kapryśna, Urbańska urocza

Szara eminencja "Tańca z gwiazdami" opowiada o uczestnikach.

Naczelną stylistką TVN jest Dorota Williams. Ubierała prowadzących "Faktów", aktorów filmów i seriali, oraz uczestników  "Tańca z gwiazdami". W rozmowie z "Vivą" opowiedziała o współpracy z Anną Muchą i Nataszą Urbańską?

Żadna nie kaprysiła. Obie to profesjonalistki, ale różnią się temperamentami. Natasza spokojniejsza, dokładnie, wie czego chce. Nie narzuca propozycji, jest otwarta, pokorna, urocza, współpracująca. Ania bardziej żywiołowa, dyskusje z nią trwały, oj trwały.

Dorota Williams

 

Mucha przyznawała szczerze, że nie zna się na projektowaniu, ale zawsze miała coś do powiedzenia na temat stroju. Kiedyś nawet w ostatniej chwili chciała zmienić sukienkę.

Kiedyś w piątek, więc po ostatniej przymiarce, około 23.00 dostaję SMS-a. Czytam i własnym oczom nie wierzę: "Dorota, nie podoba mi się sukienka. Co proponujesz?". Gdyby to była jedne z pierwszych edycji "Tańca z gwiazdami", pewnie bym nie spała do rana. A tak, spokojnie przespałam noc, rano wysłałam SMS- a: "Dzień dobry, spotykamy się za chwilę na planie na Ursusie. Mam nadzieję, że przeanalizujemy problem sukienki".

Po sobotniej próbie, sukienka spodobała się Ani i nie było już żadnego problemu. Kaprysy gwiazdy nie robią na niej wrażenia. Ma pomysł i go realizuje. Williams ma pozycję w "TzG" i nikt jej tam nie podskoczy.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Soszyńska-Michno dostała sukienkę po Wyrwał!

Williams dała Górniak sukienkę po Felicjańskiej!