Justin Bieber poprowadzi internetową relację MTV Europe Music Awards 2010!

Justin Bieber zostanie komentatorem...

 

Justin Biber - który jest jednym z najczęściej wyszukiwanych artystów w Internecie i który posiada ponad 5 milionów fanów w serwisie Twitter - wcieli się w rolę gospodarza internetowej relacji z MTV EMA`s 2010 i zadba o odpowiednią interakcję z fanami. Bieber dołoży starań, aby fani muzyki otrzymali sporą dawkę najświeższych informacji i plotek o gwiazdach - nominowanych, prezenterach czy wykonawcach gali. W ten sposób, użytkownicy będą na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami. To wszystko można będzie śledzić na oficjalnej stronie ceremonii - www.mtvema.pl 7 listopada od godz. 20:00.

 

Bardzo się cieszy mnie fakt iż wszyscy fani będą w stanie śledzić w tym roku razem ze mną galę MTV EMA`s dzięki specjalnej, internetowej relacji! W ten sposób, zorganizujemy jedną wielką muzyczną imprezę, na którą zaproszenie dostanie każdy z Was! - komentuje Justin

 

Justin Bieber jest w tym roku nominowany do MTV EMAs w trzech kategoriach - Najlepszy Debiut, Najlepszy Wykonawca oraz Najlepszy Artysta "MTV Push". Galę poprowadzi Eva Longoria, a na żywo wystąpią Ke$ha, Linkin Park, Katy Perry, Shakira, Plan B, Kid Rock, Kings of Leon i inni.

 

 

Relacja z MTV Europe Music Awards 2010 na żywo w MTV Polska 7 listopada o g. 20:00 (czerwony dywan) oraz 21:00 (ceremonia).

 

mat.prasowe

 

Będziecie oglądać?

 

***DOŁĄCZ DO KOTKOWEJ ZAŁOGI W SERWISIE FACEBOOK***