Wellman parodiowała Rusin u Wojewódzkiego

Koleżanki z "Dzień dobry TVN" się nie lubią.

Kinga Rusin nie należy do najbardziej lubianych gwiazd TVN-u. Już niejednokrotnie pisano o tym, że ekipa "DDTVN" czy "YCD" miała dosyć jej humorów i kaprysów. Jedną z osób, która nie kryje się z tym, że nie przepada za prezenterką jest Dorota Wellman. Udowodniła to w programie Kuby Wojewódzkiego.

 

Gdy prowadzący poprosił ją: "Wyobraź sobie, że jest przez jeden dzień jesteś Kingą". Wellman odpowiedziała: "No trudno. Jak mus to mus".


Dorota Wellman

 

Dziennikarka z szyderczym uśmiechem zaczęła opowiadać, że jako Kinga jeździ w pięknej sukience na koniach. Rozczesuje swoje długie włosy, a później idzie do SPA z przyjaciółkami, żeby pięknie wyglądać w "DDTVN". Gdy Wellman zaczęła opowiadać co by robiła, gdyby była Magdą Mołek to Kuba wspomniał, że kiedyś podrywał Mołek.

Magda nie spotyka się z takimi chudymi, małymi panami, ale Rusin też jest wolna i chętnie pojeździ na takim małym koniku - powiedziała Wellman.

Kolejna szpila wbita w Rusin. W historiach o tym, że pary "Dzień dobry TVN" zawzięcie ze sobą rywalizują jest dużo prawdy.

 

Sancita

 

Zobacz także:

Rusin o ciuchach w "YCD": Wolałam nie patrzeć

Wellman o Marczuk,Cichopek i Ibiszu: Pieprzą głupoty