Shakira i Plan B wystąpią na MTV Europe Music Awards 2010

Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią na gali rozdania nagród MTV Europe Music Awards 2010

 

Powiększa się lista wykonawców, którzy 7 listopada wystąpią w Madrycie podczas rozdania nagród MTV Europe Music Awards 2010. Do potwierdzonych wcześniej Katy Perry, Kid Rocka, Kings of Leon, Ke$hy oraz Linkin Park dołączyli właśnie latynoska wokalistka Shakira oraz brytyjski raper Plan B.

 

Znamy również pierwszych prezenterów, którzy wręczą statuetki zwycięzcom. Będą to gwiazdy znanych i lubianych programów MTV - Pauly D z "Ekipy z New Jersey:, Johnny Knoxville z legendarnego "Jackassa" oraz dowcipnisie z "Drużyny D". Nagrody poprowadzi znana aktorka Eva Longoria, znana m.in. z hitu "Gotowe na wszystko".

 

Tylko do 18 października trwa głosowanie na polskich nominowanych do nagród MTV EMA: Afromental, Agnieszkę Chylińską, Mroza, Hey oraz Tedego na stronie www.mtvema.com. Zwycięzca z każdego regionu automatycznie stanie do rywalizacji o tytuł Najlepszego Wykonawcy Europy. Zwycięzcę tej kategorii, a także Najlepszego Artystę MTV Push i Najlepszego Wykonawcę MTV World Stage MTV ogłosi w pierwszej kolejności na stronie internetowej www.mtvema.com w trakcie trwania ceremonii.

 

ZOBACZ TAKŻE:

 

MTV Europe Music Awards 2010 - poznaj nominowanych!