Wojna o futro: Rosati żąda przeprosin i pieniędzy

Co na to Krupa?

Szykuje się nowy konflikt w polskim show-biznesie. Joanna Krupa zaatakowała Weroniką Rosati z powodu noszenia futra (aktorka na Warszawski Festiwal Filmowy przyszła ubrana w futro).

 

Krupa powiedziała Plotkowi, w kontekście Rosati, że noszenie futer to "popieranie TORTUR ZWIERZĄT". Modelka jest zagorzałą przeciwniczką naturalnych futer.

 

Dziennikarka Ewa Wojciechowska zdradziła w "Dzień dobry TVN", że futro Rosati było... sztuczne:

Weronika Rosati miała wtedy na sobie sztuczne futro. Joanna tego najwidoczniej nie sprawdziła a powinna.

Menadżerka Weroniki Małgorzata Matuszewska przesłała nam oficjalne oświadczenie w tej sprawie. W związku z wypowiedziami Krupy, także dla innych portali (użyła wobec Weroniki słów idiotka i suka).

Słownictwo pani Krupy jest skandaliczne, a wypowiadanie się publicznie w ten sposób nie może pozostać bez odpowiedzi. Dlatego też, jako menadżerka Weroniki Rosati oczekuję od pani Joanny Krupy publicznych przeprosin skierowanych do mojej Klientki oraz wpłaty kwoty 10.000 PLN na rzecz organizacji PETA, o której wspomina pani Krupa.

 

Czekamy na tłumaczenia Krupy.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Krupa o futrach: Noszenie ich to popieranie tortur

Krupa trafiła do szpitala

Rosati z gołymi nogami i w futrze

Więcej o:
Komentarze (61)
Wojna o futro: Rosati żąda przeprosin i pieniędzy
Zaloguj się
 • beer

  Oceniono 34 razy 24

  Ciekawe w jakich butach chodzi Krupa,z łyka,czy z filcu.Jakie torebki nosi,skórzane czy papierowe?

 • poszukujezony

  Oceniono 28 razy 20

  nie lubie ani jednej ani drugiej, ale krupa troche sie rozpedzila w swoich osadach i powinna przeprosic

 • elena

  Oceniono 40 razy 20

  ta Krupa to wariatka naszpikowana botoksem której za dużo się wydaje,nie widzę u niej ani rozumu ani urody, twarz ma jak kaczka,a tak w ogóle to każdy nosi to co chce i już naprawdę bez paranoi, swoją drogą to Rosati ma szczęście to różnych idiotów:))

 • rich..girl

  Oceniono 18 razy 14

  nierzetelnośc to jedno ale takie słownictwo z ust pani krupy?uaaa blamaż...ale może ona nie zna znaczenia tych słów, przecież słychać jak kaleczy polski język wrr...
  trzeba jej wybaczyć i podarować pare groszy na dobrego lektora

 • szaron_stoln

  Oceniono 27 razy 13

  KOTEKMAMROTEK - buty, torebki, paski, kurtki wykonane są ze skór zwierząt hodowanych na mięso. Skoro już i tak je zabito, to nie ma przeciwwskazań do wykorzystania ich skóry. PETA staje w obronie zwierząt futerkowych, które oddają życie wyłącznie dlatego, że jakieś bogate snoby mają życzenie się w te futra ubrać.

 • szaron_stoln

  Oceniono 29 razy 13

  No, to się dziewczę skompromitowało, i to wcale nie dlatego, że się pomyliła co do autentyczności futra (to akurat można jej wybaczyć), ale dlatego, że użyła rynsztokowego słownictwa.

 • abdul111

  Oceniono 26 razy 12

  popieram Rosati,bardzo dobrze!!! Krupa uważa się za nie wiadomo kogo,jest żałosna i to druga Kobieta Koń zaraz po Rutowicz!!! i wcale ta pseudo modeleczka nie jest taka piękna,wolę Rosati!!! ;)

 • witek7205

  Oceniono 26 razy 12

  Krupę powinni zamknąć w Big Brother razem z Jolą Rutowicz.
  Na pewno by się dogadały. Ten sam iloraz inteligencji i podobna uroda.

 • kotekmamrotek

  Oceniono 37 razy 11

  Nie noszę futer bo nie lubię. Jednak śmieszy mnie taka postawa wszystkich ludzi. Sami noszą skórzane buty, torebki, kurtki. Nawet już nie o skórzane wyroby chodzi. Skoro tam bardzo jej przeszkadza noszenie futer i uważa, ze nikt nie powinien ich nosić to dlaczego ta pani nie odda swojego majątku na dzieci, które umierają z głodu. Nie chodzi mi o fundacje charytatywne. Skoro nikt nie może chodzić w futrach to nikt nie powinien chodzić głodny. Zwierzęta są niewinne ito nie ich wina, ze są zabijane tak samo dzieci są niewinne i nie ich wina, że tak się urodziły i nie mają co jeść. To niech dwulicowa panienka odda wszystko co ma na rzecz Boga winnych dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX